• en
  • de
  • pl
  • kontrast
Wybory Prezydenta RP 2015 Dodano: 27-04-2015

Wybory Prezydenta RP 2015

Zapraszamy do zapoznania się z Komunikatem Państwowej Komisji Wyborczej oraz dodatkowymi materiałami wyborczymi w związku ze zbliżającym się terminem wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

[Przeczytaj więcej …]

ZAWIADOMIENIE BURMISTRZA MIASTA Dodano: 27-04-2015

ZAWIADOMIENIE BURMISTRZA MIASTA

Burmistrz Miasta Sanoka zawiadamia, że w wyniku rozpatrzenia ofert na realizację zadań publicznych z Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych przez organizacje pozarządowe na terenie miasta Sanoka

[Przeczytaj więcej …]

Obchody święta konstytucji Dodano: 27-04-2015

Obchody święta konstytucji

Serdecznie zapraszamy na Powiatowo – Miejskie- Gminne uroczystości Święta Konstytucji 3 –go maja. Program uroczystości znajdą Państwo poniżej.

[Przeczytaj więcej …]

PRZEDSZKOLAKI Z BIAŁO – CZERWONĄ Dodano: 27-04-2015

PRZEDSZKOLAKI Z BIAŁO – CZERWONĄ

Jak co roku Urząd Miasta Sanoka wspólnie z sanockimi przedszkolami oraz oddziałami przedszkolnymi w szkołach podstawowych organizuje Dzień Flagi Rzeczpospolitej Polskiej. Odbywa się on pod nazwą „Przedszkolaki z Biało – Czerwoną”.

[Przeczytaj więcej …]

Prawem i lewem po ziemi sanockiej, przemyskiej i Bieszczadach Dodano: 23-04-2015

Prawem i lewem po ziemi sanockiej, przemyskiej i Bieszczadach

Towarzystwo Przyjaciół Nauk w Przemyślu, Muzeum Historyczne w Sanoku, Stowarzyszenie Rozwoju Wetliny i Okolic oraz Koło Przewodników Beskidzkich, Terenowych i Pilotów Wycieczek przy Oddziale PTTK Ziemia Sanocka w Sanoku zapraszają na II Panel historyczny: ,,Prawem i lewem po ziemi sanockiej i przemyskiej Bieszczady i Pogórza w epoce staropolskiej” już w najbliższą sobotę (25 bm) o godz. 10:00 w Sali Gobelinowej Muzeum Historycznego w Sanoku.

[Przeczytaj więcej …]

Plan Gospodarki Niskoemisyjnej dla Miasta Sanoka Dodano: 23-04-2015

Plan Gospodarki Niskoemisyjnej dla Miasta Sanoka

Plan gospodarki niskoemisyjnej jest dokumentem strategicznym, który koncentruje się na podniesieniu efektywności energetycznej, zwiększeniu wykorzystania odnawialnych źródeł energii oraz redukcji emisji gazów cieplarnianych.

[Przeczytaj więcej …]

Archiwum
SanOK
BIP SANOK

Multimedia

Kalendarz wydarzeń

AEC v1.0.4

POGODA