• en
  • de
  • pl
  • kontrast
Prawem i lewem po ziemi sanockiej, przemyskiej i Bieszczadach Dodano: 23-04-2015

Prawem i lewem po ziemi sanockiej, przemyskiej i Bieszczadach

Towarzystwo Przyjaciół Nauk w Przemyślu, Muzeum Historyczne w Sanoku, Stowarzyszenie Rozwoju Wetliny i Okolic oraz Koło Przewodników Beskidzkich, Terenowych i Pilotów Wycieczek przy Oddziale PTTK Ziemia Sanocka w Sanoku zapraszają na II Panel historyczny: ,,Prawem i lewem po ziemi sanockiej i przemyskiej Bieszczady i Pogórza w epoce staropolskiej” już w najbliższą sobotę (25 bm) o godz. 10:00 w Sali Gobelinowej Muzeum Historycznego w Sanoku.

[Przeczytaj więcej …]

Plan Gospodarki Niskoemisyjnej dla Miasta Sanoka Dodano: 23-04-2015

Plan Gospodarki Niskoemisyjnej dla Miasta Sanoka

Plan gospodarki niskoemisyjnej jest dokumentem strategicznym, który koncentruje się na podniesieniu efektywności energetycznej, zwiększeniu wykorzystania odnawialnych źródeł energii oraz redukcji emisji gazów cieplarnianych.

[Przeczytaj więcej …]

Spotkanie z Hubertem Klimko-Dobrzanieckim Dodano: 23-04-2015

Spotkanie z Hubertem Klimko-Dobrzanieckim

Dyskusyjny Klub Książki zaprasza na spotkanie z Hubertem Klimko-Dobrzanieckim -pisarzem, poetą, podróżnikiem. Spotkanie odbędzie 24 kwietnia (piątek) o godz. 18.00 w Wypożyczalni MBP.

[Przeczytaj więcej …]

Młoda Sanocka Filharmonia zaprasza Dodano: 22-04-2015

Młoda Sanocka Filharmonia zaprasza

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Sanoku serdecznie zaprasza wszystkich miłośników muzyki w dniu 23.04.2015 – czwartek – o godz. 17.00 do Sali Koncertowej PSM /ul. Podgórze 25/ na koncert pt. „Wiosenne inspiracje muzyczne”. Na scenie zaprezentują się  utalentowani, młodzi muzycy wykonujący utwory muzyki klasycznej jak i rozrywkowej.

[Przeczytaj więcej …]

„DWA WYMAZY & DO BAZY”. W Sanoku rejestracja potencjalnych Dawców Szpiku w PWSZ Dodano: 20-04-2015

„DWA WYMAZY & DO BAZY”. W Sanoku rejestracja potencjalnych Dawców Szpiku w PWSZ

Już po raz 5 społeczność akademicka w całej Polsce we współpracy z Fundacją DKMS Polska zjednoczy się w walce z rakiem krwi. 22 i 23 kwietnia to unikalne wydarzenie połączy wszystkich – nie tylko środowisko akademickie – wokół wspólnego celu, jakim jest powiększenie bazy niespokrewnionych Dawców szpiku. [Przeczytaj więcej …]

KONKURS NA NAJLEPSZEGO ANGLISTĘ W POWIECIE Dodano: 20-04-2015

KONKURS NA NAJLEPSZEGO ANGLISTĘ W POWIECIE

            16 marca w Gimnazjum nr 1 w Sanoku odbyła się III edycja konkursu na Najlepszego Anglistę w powiecie sanockim pod patronatem Burmistrza Miasta Sanoka. [Przeczytaj więcej …]

Archiwum
SanOK
BIP SANOK

Multimedia

Kalendarz wydarzeń

AEC v1.0.4

POGODA