• en
  • de
  • pl
  • kontrast
Plan Gospodarki Niskoemisyjnej dla Miasta Sanoka Dodano: 17-04-2015

Plan Gospodarki Niskoemisyjnej dla Miasta Sanoka

Plan gospodarki niskoemisyjnej jest dokumentem strategicznym, który koncentruje się na podniesieniu efektywności energetycznej, zwiększeniu wykorzystania odnawialnych źródeł energii oraz redukcji emisji gazów cieplarnianych.

[Przeczytaj więcej …]

Spotkanie sanockich przedsiębiorców Dodano: 17-04-2015

Spotkanie sanockich przedsiębiorców

Miasto w ramach angażowania się w rozwój przedsiębiorczości i regionu nawiązało współpracę z Polską Izbą Pracy stwarzając tym samym możliwość pogłębienia dialogu z przedsiębiorcami.

[Przeczytaj więcej …]

MUZYKA NA POGRANICZU 2015 Dodano: 15-04-2015

MUZYKA NA POGRANICZU 2015

Już w najbliższą niedzielę 19 kwietnia rusza druga edycja Międzynarodowego Festiwalu MUZYKA NA POGRANICZU SANOK 2015. Organizatorem imprezy jest Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jana Grodka w Sanoku przy współudziale Sanockiego Towarzystwa Muzycznego i Sanockiego Domu Kultury.

[Przeczytaj więcej …]

PRZEGLĄD FILMÓW DOBRZE ZAKRĘCONYCH Dodano: 13-04-2015

PRZEGLĄD FILMÓW DOBRZE ZAKRĘCONYCH

BWA Galeria Sanocka zaprasza na :PRZEGLĄD FILMÓW DOBRZE ZAKRĘCONYCH  BWA Galeria Sanocka,Rynek 14, 17.04 (piątek),  godzina 18.00  wstęp: 2 zł. Współorganizatorem pokazu jest „Kinoteatr Projekt” z Lublina.

[Przeczytaj więcej …]

MP Juniorów: Złoto dla Sanoka! Dodano: 12-04-2015

MP Juniorów: Złoto dla Sanoka!

Juniorzy Ciarko PBS Bank KH Sanok obronili tytuł Mistrza Polski pokonując w finałowym spotkaniu w Sosnowcu Unię Oświęcim 4:1. W pojedynku o brązowy medal hokeiści Sokołów Toruń wygrali z Podhalem Nowy Targ 4:3.

[Przeczytaj więcej …]

„Katyń – pamiętamy” Dodano: 10-04-2015

„Katyń – pamiętamy”

Instytut Pamięci Narodowej,  Miejska Biblioteka Publiczna w Sanoku i Starostwo Powiatowe serdecznie zapraszają na otwarcie wystawy „Katyń – zbrodnia, która miała być zapomniana”, a także na pokaz filmu „Pamięć i ból Katynia”, połączone z wręczeniem nagród dla uczestników konkursu historycznego „Katyń – pamiętamy”.

[Przeczytaj więcej …]

Archiwum
SanOK
BIP SANOK

Multimedia

Kalendarz wydarzeń

AEC v1.0.4

POGODA