• en
  • de
  • fr
  • pl
  • kontrast

Kabriolety na Placu Harcerskim

Dodano: 02-09-2020

Już w najbliższy piątek tj. 04.09.2020 z Sanockiego Placu Harcerskiego rusza wyprawa dla miłośników wiatru we włosach, wolności i najpiękniejszych zakątków naszego kraju! Organizatorzy wyprawy, Fundacja CABRIO POLAND z Poznania powiedzenie „…a może by tak rzucić to wszystko i pojechać w Bieszczady?!” postanowiła wdrożyć w życie i zorganizowała wyprawę „Wataha w Bieszczadach”.

Zaczynają od spaceru po Sanockim Rynku, wizyty w Muzeum w Sanoku, rejsu po Jeziorze Solińskim, przejażdżki na pokładzie drezyn, dnia w stylu Bieszczadzkim z przeprawami przez San i do tego nocnej kontemplacja rozgwieżdżonego nieba. Nie zabraknie też głównych miejsc serialowych, które można było podziwiać w serialu „WATAHA”.

Odkryją przed swoimi gośćmi najpiękniejsze i najciekawsze miejsca w łańcuchu górskim polskich Karpat. To będzie wyjątkowa wyprawa, podczas której odkryją kilka magicznych miejsc i oryginalnych aktywności oferowanych przez Fundację CABRIO POLAND w najbardziej kultowym turystycznym kierunku w Polsce, które jak zapewnia organizator, zwiedzą w doborowym towarzystwie.

Burmistrz Miasta Sanoka Tomasz Matuszewski objął honorowym patronatem wyprawę Fundacji CABRIO POLAND, dając zielone światło i zaproszenie do dalszej współpracy. Prezes Fundacji Arkadiusz Szczepański zapewnił, że nie jest to ostatnia wizyta w tym regionie zapewniając, że zarówno miasto Sanok jak woj.podkarpackie są bliskie wszystkim miłośnikom kabrioletów.  Wyprawa kończy się w niedzielę 06.09.2020 nad Zalewem Myczkowskim. Zapraszamy na Plac Harcerski

 Arkadiusz Szczepański
Prezes Zarządu Fundacji

Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność Gminy Miasta Sanoka i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019r. poz.1231). Zawartość serwisu WWW nie może być reprodukowana, rozpowszechniana ani publikowana, chyba że właściciel serwisu wyrazi na to uprzednią pisemną zgodę, z wyłączeniem wykorzystania dla celów niekomercyjnych i dla użytku osobistego.
SanOK
BIP SANOK

PIT

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Filmy:

Sprawozdanie Burmistrza Miasta Sanoka z działalności między sesjami 27.08.2020r.
Podpisanie Listu Intencyjnego 18.06.2020r.
Konferencja prasowa 12.03.2020r.
Powitanie burmistrza - I SanockieForum Gospodarcze (07.11.2019)
Testy oświetlenia "Wierchy"
Modernizacja stadionu "Wierchy":