• en
  • de
  • fr
  • pl
  • kontrast

Mistrzostwa Sanoka w tenisie

Dodano: 27-07-2020

W ostatni weekend 25-26 lipca na kortach przy ul. Mickiewicza odbyły się Mistrzostwa Sanoka w tenisie ziemnym. W sobotę miały miejsce mecze eliminacyjne, zaś największe emocje związane z meczami finałowymi pojawiły się w niedzielę.

Mistrzostwa przyciągnęły zawodników z całej Polski, wzięli w nich udział również sanoczanie:  Jakub Zmarz – zawodnik I ligi i Mateusz Romanek – zawodnik grający w II lidze. Nagrodą główną w zawodach ekstraligi był czek na 2000 zł, który otrzymał Dawid Wiśniewski z Inowrocławia, pokonując w finale Karola Filara. W I lidze nagroda wyniosła 500 zł,  zwyciężył w niej Szymon Budziak z Jasła, pokonując Piotra Szczeciaka z Lublina. W lidze II również 500 zł i zwycięstwo wywalczył Wojciech Zalewski z Czarnkowa z Mateuszem Łachem z Łętowni. Nagrody zwycięzcom wręczali zastępca burmistrza miasta Sanoka Artur Kondrat, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Tomasz Lasyk. Organizatorami turnieju byli Polska Liga Tenisa i Sanocki Klub Tenisowy. Gratulacje dla zwycięzców i organizatorów Turnieju.

Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność Gminy Miasta Sanoka i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019r. poz.1231). Zawartość serwisu WWW nie może być reprodukowana, rozpowszechniana ani publikowana, chyba że właściciel serwisu wyrazi na to uprzednią pisemną zgodę, z wyłączeniem wykorzystania dla celów niekomercyjnych i dla użytku osobistego.

SanOK
BIP SANOK

PIT

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Filmy:

Sprawozdanie Burmistrza Miasta Sanoka z działalności między sesjami 23.07.2020r.
Podpisanie Listu Intencyjnego 18.06.2020r.
Konferencja prasowa 12.03.2020r.
Powitanie burmistrza - I SanockieForum Gospodarcze (07.11.2019)
Testy oświetlenia "Wierchy"
Modernizacja stadionu "Wierchy":