• en
  • de
  • fr
  • pl
  • kontrast

Pierwszy tydzień Sanockiego Lata za nami

Dodano: 17-07-2020
Mija pierwszy tydzień Sanockiego Lata, które potrwa do 7 sierpnia br. W tegorocznej edycji organizatorzy zapraszają od poniedziałku do soboty na stadion Wierchy całe rodziny. Animatorzy dbają o atrakcyjne zabawy z wykorzystaniem infrastruktury znajdującej się w MOSiR: siłowni plenerowej, szachów, piłkarzyków i minigolfa.

Dzieci i ich rodzice mogą też spróbować swoich sił w treningach lekkoatletycznych. W programie znalazły  się m.in.:  treningi piłkarskie, przejażdżki rowerowe, gry i zabawy na świeżym powietrzu. Piątki zarezerwowane są na zumbę  z profesjonalnym trenerem. Już w najbliższą sobotę, tj. 25 sierpnia na wspólne gotowanie zaprasza Gaja, najmłodszy MasterChef. Szczegółowy harmonogram zajęć znajduje się na plakacie. Zapraszamy!

Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność Gminy Miasta Sanoka i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019r. poz.1231). Zawartość serwisu WWW nie może być reprodukowana, rozpowszechniana ani publikowana, chyba że właściciel serwisu wyrazi na to uprzednią pisemną zgodę, z wyłączeniem wykorzystania dla celów niekomercyjnych i dla użytku osobistego.

SanOK
BIP SANOK

PIT

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Filmy:

Sprawozdanie Burmistrza Miasta Sanoka z działalności między sesjami 23.07.2020r.
Podpisanie Listu Intencyjnego 18.06.2020r.
Konferencja prasowa 12.03.2020r.
Powitanie burmistrza - I SanockieForum Gospodarcze (07.11.2019)
Testy oświetlenia "Wierchy"
Modernizacja stadionu "Wierchy":