• en
  • de
  • fr
  • pl
  • kontrast

Przyznano Nagrody Miasta Sanoka w dziedzinie „Kultura i Sztuka”

Dodano: 23-07-2020
23 lipca br. w Sali Herbowej Urzędu Miasta uhonorowano sanoczan zasłużonych w kategoriach: upowszechniania kultury i twórczość artystyczna. Radni miejscy uchwałą Nr XXVIII/212 z dn. 28 maja przyznali Nagrody Miasta Sanoka za szczególne osiągnięcia w dziedzinie „Kultura i Sztuka” za rok 2019 Waldemarowi Szybiakowi – dyrektorowi Sanockiego Domu Kultury w kategorii upowszechnianie kultury oraz Adamowi Gromkowi w kategorii twórczość artystyczna.

Waldemar Szybiak – wieloletni dyrektor Sanockiego Domu Kultury, gdzie odbywają koncerty jazzowe, Festiwal im. A. Didura, seanse filmowe, spektakle teatralne oraz plejada najwybitniejszych artystów teatralnych oraz muzycznych. Zespoły z Sanockiego Domu Kultury dają samodzielne koncerty, reprezentują miasto w innych ośrodkach kultury w Polsce i na świecie.
Adam Gromek – artystyczna dusza, scenograf, rzeźbiarz, plastyk, autor Złotych Parnasów, wręczanych podczas Forum Pianistycznego. Przygotowywał scenografię spektakli Macieja Patronika „Ożenek” i „Ciemny las”, dbał o oprawę plastyczną koncertów „Pro.ges”,  przygotował  rekwizyt, wykorzystany na koncercie i w   teledysku Matragony, projektant logo sanockiego szpitala i szkoły muzycznej. Gratulujemy nagrodzonym i życzymy wielu sukcesów.

Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność Gminy Miasta Sanoka i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019r. poz.1231). Zawartość serwisu WWW nie może być reprodukowana, rozpowszechniana ani publikowana, chyba że właściciel serwisu wyrazi na to uprzednią pisemną zgodę, z wyłączeniem wykorzystania dla celów niekomercyjnych i dla użytku osobistego.

SanOK
BIP SANOK

PIT

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Filmy:

Sprawozdanie Burmistrza Miasta Sanoka z działalności między sesjami 23.07.2020r.
Podpisanie Listu Intencyjnego 18.06.2020r.
Konferencja prasowa 12.03.2020r.
Powitanie burmistrza - I SanockieForum Gospodarcze (07.11.2019)
Testy oświetlenia "Wierchy"
Modernizacja stadionu "Wierchy":