• en
  • de
  • fr
  • pl
  • kontrast

Siatkarze z wizytą u gospodarza miasta

Dodano: 19-07-2017

Początkiem lipca Burmistrz Tadeusz Pióro gościł działaczy, trenerów i siatkarzy Towarzystwa Sportowego „Volleyball Sanok”. Spotkanie było okazją do podsumowania zakończonego sezonu, wzajemnych podziękowań oraz nakreślenia najbliższych planów. Siatkarze przyjęli gratulacje od gospodarza miasta. Drużyna Krzysztofa Frączka w minionym sezonie zajęła wysokie 5. miejsce w I lidze mężczyzn, co jest ogromnym sukcesem beniaminka.

DSC_0198

Podczas wizyty w magistracie drużyna TSV Sanok wyraziła wdzięczność włodarzowi Sanoka za wsparcie, na jakie mogli liczyć w sezonie 2016/17. Z rąk kapitana siatkarzy Tomasza Kusiora burmistrz otrzymał pamiątkową koszulkę TSV. Tadeusz Pióro nie kryjąc radości z sukcesów, jakie odnoszą sanoccy zawodnicy oraz ich efektów dla promocji miasta, zapewnił o stałym wsparciu drużyny również w nadchodzącym sezonie.

DSC_0187

Drużyna przygotowuje się do kolejnego sezonu w I lidze mężczyzn. Pierwszą kolejkę zaplanowano na 30 września. Wtedy to, według ramowego planu, sanoczanie zmierzą się w roli gospodarza z APP Krispol Września. Przed nadchodzącymi rozgrywkami doszło do kilku zmian w ekipie z Sanoka. Wyłoniono nowy zarząd, prezesem pozostał Wiesław Pietryka. Z drużyną pożegnali się: Jakub Zmarz, Grzegorz Gnatek, Łukasz Jukrojć, Filip Frankowski, Patryk Pieper oraz Kamil Dembiec. Nowymi zawodnikami zostali: Kamil Durski, Szymon Pałka, Jakub Lewandowski, Mateusz Jóźwik i Rafał Cabaj.

Życzymy powodzenia całemu zespołowi w nadchodzącym sezonie!

DSC_1160

Urząd Miasta Sanoka

znajdznas-pasek

SanOK
BIP SANOK

Filmy:

Najnowszy:
Województwo Podkarpackie będzie współprowadzić Muzeum Historyczne
Inwestycyjne:
Inwestycje Drogowe 2017
11 nowych autobusów dla Sanoka
Modernizacja stadionu "Wierchy"