• en
  • de
  • fr
  • pl
  • kontrast

X Sanockie Lato Podwórkowe – program

Dodano: 20-07-2017

W poniedziałek 26 czerwca 2017 r. w Sali Herbowej Urzędu Miasta w Sanoku odbyła się inauguracja X Sanockiego Lata Podwórkowego. W tym roku zajęcia będą odbywać się na 7 podwórkach w dzielnicach: Śródmieście, Błonie, Wójtowstwo, Posada, Dąbrówka, Zatorze, Olchowce. Na spotkania i zabawy zapraszamy trzy razy w tygodniu przez dwie godziny w porze popołudniowej.

Sanockie Lato Podwórkowe jest to program odpowiednio przygotowanych i dobranych zajęć ruchowych, plastycznych, sprawnościowych, edukacyjnych – profilatycznych na świeżym powietrzu. Nad bezpieczeństwem dzieci czuwać będzie 14 odpowiednio przeszkolonych wychowawców podwórkowych. Są to ludzie młodzi z głowami pełnymi pomysłów. Można ich rozpoznać po żółtych koszulkach z napisem „Wychowawca podwórkowy”. Sanockie Lato Podwórkowe jest kierowane głównie do dzieci, które pozostają podczas wakacji w Sanoku. Pragniemy aby nasze dzieci spędzały czas razem z rówieśnikami, na świeżym powietrzu, gdzie czeka ich mnóstwo atrakcji, przeżyć i nowych przyjaźni. Szczegółowe informacje o zajęciach znajdują się na żółtych plakatach Lata Podwórkowego.

Zapraszamy wszystkie dzieci do wspólnej zabawy podczas wakacji, która zakończy się jak co roku wielkim finałem z mnóstwem atrakcji i nagród.

Lato Podwórkowe 2017

Program realizowany jest w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sanoku.

DSC_0026

DSC_0529

Urząd Miasta Sanoka

znajdznas-pasek

SanOK
BIP SANOK

Filmy:

Najnowszy:
Województwo Podkarpackie będzie współprowadzić Muzeum Historyczne
Inwestycyjne:
Inwestycje Drogowe 2017
11 nowych autobusów dla Sanoka
Modernizacja stadionu "Wierchy"