• en
  • de
  • fr
  • pl
  • kontrast

Uczcijmy pamięć powstańców

Dodano: 30-07-2020

W najbliższą sobotę 1 sierpnia, odbędą się obchody upamiętniające 76. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Starosta Sanocki, Burmistrz Miasta Sanoka, Hufiec Ziemi Sanockiej im. ks. hm. Zdzisława Peszkowskiego i Koło Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej w Sanoku zapraszają mieszkańców do wspólnego uczczenia tych tragicznych wydarzeń.

1 sierpnia o godz. 16.45. na Cmentarzu Centralnym, przed Krzyżem Golgota Wschodu zostaną upamiętnieni powstańcy warszawscy spoczywający na sanockim cmentarzu. Zachęcamy do licznego udziału w tych uroczystościach patriotycznych. O godz. 17.00 zabrzmią syreny alarmowe. Sygnał ciągły będzie emitowany przez jedną minutę. Harcerze zachęcają do wzięcia udziału w grze inspirowanej Powstaniem Warszawskim. Mogą w niej wziąć udział całe rodziny i grupy liczące od 2 do 6 osób, które będą stanowiły jeden patrol. Rozpoczęcie o godz. 11.00, przy Komendzie Powiatowej Policji w Sanoku. W grze mogą samodzielnie uczestniczyć osoby powyżej 13 roku.

 

Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność Gminy Miasta Sanoka i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019r. poz.1231). Zawartość serwisu WWW nie może być reprodukowana, rozpowszechniana ani publikowana, chyba że właściciel serwisu wyrazi na to uprzednią pisemną zgodę, z wyłączeniem wykorzystania dla celów niekomercyjnych i dla użytku osobistego.

 

SanOK
BIP SANOK

PIT

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Filmy:

Sprawozdanie Burmistrza Miasta Sanoka z działalności między sesjami 23.07.2020r.
Podpisanie Listu Intencyjnego 18.06.2020r.
Konferencja prasowa 12.03.2020r.
Powitanie burmistrza - I SanockieForum Gospodarcze (07.11.2019)
Testy oświetlenia "Wierchy"
Modernizacja stadionu "Wierchy":