• en
  • de
  • fr
  • pl
  • kontrast

W wakacje wszystkie przedszkola i żłobki otwarte

Dodano: 15-06-2020
W trosce o bezpieczeństwo dzieci oraz wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców w miesiącach wakacyjnych wszystkie przedszkola i żłobki w Sanoku będą otwarte przez 6 tygodni. Dotychczas stosowana organizacja tzw. dyżurów wakacyjnych w przedszkolach i  żłobkach, wiążąca się z przemieszczaniem dzieci między placówkami, zwiększałaby niebezpieczeństwo zarażenia wirusem. Terminy pracy i przerwy w funkcjonowaniu przedszkoli i żłobków, uzgodnione z radami rodziców, dostępne będą na stronach internetowych.

Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność Gminy Miasta Sanoka i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019r. poz.1231). Zawartość serwisu WWW nie może być reprodukowana, rozpowszechniana ani publikowana, chyba że właściciel serwisu wyrazi na to uprzednią pisemną zgodę, z wyłączeniem wykorzystania dla celów niekomercyjnych i dla użytku osobistego.

 

 

SanOK
BIP SANOK

PIT

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Filmy:

Sprawozdanie Burmistrza Miasta Sanoka z działalności między sesjami 25.06.2020r.
Podpisanie Listu Intencyjnego 18.06.2020r.
Konferencja prasowa 12.03.2020r.
Powitanie burmistrza - I SanockieForum Gospodarcze (07.11.2019)
Testy oświetlenia "Wierchy"
Modernizacja stadionu "Wierchy":