• en
  • de
  • fr
  • pl
  • kontrast

Ruszyło Sanockie Lato

Dodano: 10-07-2020

13 lipca  ruszyło  „Sanockie Lato”. Zajęcia wakacyjne potrwają do 7 sierpnia i odbędą się na „Wierchach”. Organizatorzy zachęcają całe rodziny do wspólnego trenowania. Szczegółowy harmonogram zajęć znajduje się na plakacie, w rozwinięciu. Zapraszamy!

Odbędą się gry i zabawy dla dzieci w plenerze. Uruchomione zostanie  mobilne miasteczko ruchu dla rowerzystów. Ponadto przewidziano warsztaty zumby i pokazy kulinarne Gai – MasterChefa Juniora.  Zajęcia skierowane są do dzieci, młodzieży wraz z rodzicami.

 

Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność Gminy Miasta Sanoka i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019r. poz.1231). Zawartość serwisu WWW nie może być reprodukowana, rozpowszechniana ani publikowana, chyba że właściciel serwisu wyrazi na to uprzednią pisemną zgodę, z wyłączeniem wykorzystania dla celów niekomercyjnych i dla użytku osobistego.

SanOK
BIP SANOK

PIT

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Filmy:

Sprawozdanie Burmistrza Miasta Sanoka z działalności między sesjami 23.07.2020r.
Podpisanie Listu Intencyjnego 18.06.2020r.
Konferencja prasowa 12.03.2020r.
Powitanie burmistrza - I SanockieForum Gospodarcze (07.11.2019)
Testy oświetlenia "Wierchy"
Modernizacja stadionu "Wierchy":