• en
  • de
  • fr
  • pl
  • kontrast

100 dni burmistrza. Raport z działalności

Dodano: 05-03-2019

Minęło sto dni od zaprzysiężenia burmistrza Sanoka Tomasza Matuszewskiego. Przyszedł czas na podsumowanie tego okresu. Zapraszamy do lektury raportu. 

– „Oceniam ten okres jako bardzo pracowity, chociaż na wymierne efekty dopiero przyjdzie czas. Burmistrz jest urzędnikiem samorządowym, ale jednocześnie menadżerem. Obie te płaszczyzny działania staram się codziennie łączyć, nie tracąc przy tym kontaktu z mieszkańcami, z którymi spotykam się niemal każdego dnia. Włada poprzedniej kadencji pozostawiła niedokończone i wymagające dużych nakładów finansowych inwestycje. Dopilnowanie, aby zostały naniesione odpowiednie korekty, tak aby możliwy stał się odbiór tych inwestycji, to zadanie wymagające uwagi i pochłaniające czas. Nowe pomysły można wdrażać wówczas, gdy sprawy dawno rozpoczęte zostaną zamknięte i rozliczone” – powiedział gospodarz miasta Tomasz Matuszewski.

Poniżej przedstawiamy Państwu sprawozdanie

SanOK
BIP SANOK

PIT

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Filmy:

Sprawozdanie z działalności burmistrza między Sesjami (28.03.19)
"Lodowa Baśń" w Arenie Sanok
Testy oświetlenia "Wierchy"
Konferencja prasowa 11 marca 2019r.:
Modernizacja stadionu "Wierchy":