• en
  • de
  • fr
  • pl
  • kontrast

102. rocznica odzyskania niepodległości

Dodano: 12-11-2020

W skromnej oprawie odbyły się uroczystości związane z uczczeniem 102. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

O godz.11.00 w kościele pw. Przemienienia Pańskiego odbyła się msza św. w intencji Ojczyzny, harcerze pełnili wartę przy miejscach pamięci, pomnikach i na cmentarzu przy grobach żołnierzy, poległych w walkach za ojczyznę.  Burmistrz miasta Sanoka Tomasz Matuszewski wraz z przewodniczącym Rady Miasta Sanoka Andrzejem Romaniakiem, zastępcą ds. inwestycji Arturem Kondratem oraz sekretarzem miasta Bogdanem Strusiem złożyli wiązanki przed pomnikami: „Tadeusza Kościuszki” oraz „Synom Ziemi Sanockiej Poległym i Pomordowanym”, przy Krzyżu „Golgota Wschodu”, na Cmentarzu Centralnym przed pomnikami upamiętniającymi ofiary walk o wolność. Również delegacje innych instytucji, organizacji i służb złożyły wiązanki w miejscach pamięci. Budynki miejskie podświetlone były w kolorach narodowych, a z wielu posesji i balkonów powiewały flagi narodowe.

Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność Gminy Miasta Sanoka i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019r. poz.1231). Zawartość serwisu WWW nie może być reprodukowana, rozpowszechniana ani publikowana, chyba że właściciel serwisu wyrazi na to uprzednią pisemną zgodę, z wyłączeniem wykorzystania dla celów niekomercyjnych i dla użytku osobistego.

SanOK
BIP SANOK

PIT

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Filmy:

Sprawozdanie Burmistrza Miasta Sanoka z działalności między sesjami 24.09.2020r.
Konferencja prasowa 10.11.2020r.
Konferencja prasowa 12.03.2020r.
Powitanie burmistrza - I SanockieForum Gospodarcze (07.11.2019)
Jarmark Ikon 2020r."
Modernizacja stadionu "Wierchy":