• en
  • de
  • fr
  • pl
  • kontrast

60-lecie sanockiego hokeja! Wielki mecz w Arenie Sanok

Dodano: 13-03-2019

Stowarzyszenie Kibiców Sanockiego Hokeja oraz drużyna Ciarko KH 58 Sanok serdecznie zaprasza wszystkich sympatyków hokeja na mecz z okazji 60-lecia istnienia tej dyscypliny w naszym mieście. Mecz „Gwiazdy STS Sanok” vs Ciarko KH 58 Sanok odbędzie się już w najbliższą sobotę, 16 marca 2019 r. o godzinie 18.00 w Arenie Sanok.

Naprzeciwko siebie staną zawodnicy legendarnego STS-u prowadzone przez gwiazdę sanockiej Stali z lat 70-tych – Franciszka Pajerskiego w asyście Zbigniewa Buczka i Kazimierza Mrugały. W drużynie STS-u zagrają m.in. Tomasz Lisowski, Zygmunt Wójcik, Wojciech Zubik, Tomasz Demkowicz, Marcin Ćwikła, bracia Grzegorz i Maciej Mermerowie, Arkadiusz i Marcin Burnatowie oraz wielu innych znakomitych zawodników. Ich przeciwnikami będą hokeiści Ciarko KH 58 Sanok prowadzeni przez Michała Radwańskiego.

Będzie to niepowtarzalna okazja by spotkać swych idoli z minionych lat. Bardzo prosimy by każdy kibic był ubrany w klubową koszulkę meczową, w których wszyscy będziemy pozować do pamiątkowego zdjęcia po meczu. Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny. W holu Areny zaprezentowana zostanie niewielka wystawa zdjęć prezentujących ostatnie 60 lat hokeja w Sanoku!

Zapraszamy

źródło: MOSiR Sanok

SanOK
BIP SANOK

PIT

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Filmy:

Sprawozdanie z działalności burmistrza między Sesjami (28.03.19)
"Lodowa Baśń" w Arenie Sanok
Testy oświetlenia "Wierchy"
Konferencja prasowa 11 marca 2019r.:
Modernizacja stadionu "Wierchy":