• en
  • de
  • fr
  • pl
  • kontrast

60-lecie Sanockiej Spółdzielni Mieszkaniowej

Dodano: 25-11-2019

22 listopada w Osiedlowym Domu Kultury „Puchatek” odbyło się 60-lecie Sanockiej Spółdzielni Mieszkaniowej. W uroczystościach udział wziął burmistrz miasta Sanoka Tomasz Matuszewski, wraz z przewodniczącym Rady Miasta Andrzejem Romaniakiem i skarbnikiem miasta Bogdanem Florkiem.

Uroczystość rozpoczął Bogdan Florek, przewodniczący Rady Nadzorczej, który powitał zaproszonych gości i pracowników SSM. Następnie grupy, które uczęszczają na zajęcia wokalne oraz taneczne w Puchatku zaprezentowały pokaz artystyczny. Wojciech Fejkiel, prezes SSM przybliżył historię spółdzielni oraz przedstawił zaproszonym gościom prezentację, która zobrazowała pracę SSM na przestrzeni ostatnich 60 lat. Dzięki pomocy Muzeum Historycznego w Sanoku udało się zobaczyć archiwalne zdjęcia.

Burmistrz Sanoka złożył na ręce prezesa spółdzielni życzenia: Z okazji jubileuszu 60-lecia Sanockiej Spółdzielni Mieszkaniowej składam przedstawicielom Zarządu i Rady Nadzorczej oraz wszystkim pracownikom i członkom Spółdzielni gratulacje oraz podziękowania za konsekwentne działania mające na celu rozwój Sanoka, estetykę przestrzeni miejskiej oraz bezpieczeństwo mieszkańców. Zaspokajając podstawowe potrzeby – nie zapominają Państwo o inicjatywach kulturalnych, edukacyjnych i integracyjnych, organizowanych w Osiedlowych Domach Kultury „Puchatek” i „Gagatek” dla dzieci, uzdolnionych dorosłych oraz dla seniorów – za co należą się Państwu wyrazy uznania. Gratuluję Spółdzielni pięknego jubileuszu i życzę kolejnych lat i dekad pracowitego i efektywnego istnienia dla dobra lokalnej społeczności.

źródło i fot: tygodniksanocki.pl

 

Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność Gminy Miasta Sanoka i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019r. poz.1231). Zawartość serwisu WWW nie może być reprodukowana, rozpowszechniana ani publikowana, chyba że właściciel serwisu wyrazi na to uprzednią pisemną zgodę, z wyłączeniem wykorzystania dla celów niekomercyjnych i dla użytku osobistego.

SanOK
BIP SANOK

PIT

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Filmy:

Sprawozdanie Burmistrza Miasta Sanoka z działalności między sesjami 28.05.2020r.
Konferencja prasowa 12.03.2020r.
Sprawozdanie z działalności Burmistrza między Sesjami (27.02.2020)
Powitanie burmistrza - I SanockieForum Gospodarcze (07.11.2019)
Testy oświetlenia "Wierchy"
Konferencja prasowa 21.01.2020r.:
Modernizacja stadionu "Wierchy":