• en
  • de
  • fr
  • pl
  • kontrast

Aleja Wojska Polskiego po remoncie

Dodano: 01-08-2018

Kolejny remont dróg miejskich zakończony. Nowej nawierzchni i chodników doczekała się Aleja Wojska Polskiego. Sanocki magistrat na jej remont wydał 200 tysięcy złotych. Aleja Wojska Polskiego jest kolejną drogą modernizowaną przez Urząd Miasta w tym roku. Nowej nawierzchni doczekały się już m. in. ulice: Kujawska, Królowej Jadwigi, Żwirki i Wigury, Mała oraz Głowackiego.

Zdaję sobie sprawę, że przez wieloletnie zaniedbania potrzeba inwestycji drogowych jest ogromna. Od czasu objęcia stanowiska burmistrza modernizację ulic traktuję priorytetowo. Stąd tak duże kwoty zapisane w budżecie miasta, stąd tak wiele starań o dofinansowania czy zabiegi o remonty dróg krajowych. A tych nie brakuje. Po wielu staraniach doczekaliśmy się modernizacji ciągu ulic: Lipińskiego-Kolejowa-Lwowska-Dworcowa, a wcześniej Królowej Bony i Przemyskiej – mówi włodarz miasta Tadeusz Pióro.

W 2018 roku zmodernizowane zostaną także m. in. ulice: Rzemieślnicza, Orzeszkowej, Witkiewicza, Turystyczna, Asnyka, Sielska i Płowiecka. W ostatnim czasie władze miasta pozyskały dofinansowanie na remont ul. Młynarskiej i Kwiatowej. Inwestycja warta ponad 2,5 mln zł zostanie wsparta w 40% przez Wojewodę Podkarpackiego.

Urząd Miasta Sanoka

UMS_0010

UMS_0309

znajdznas-pasek-1024x65

 

SanOK
BIP SANOK

Filmy:

Dworzec multimodalny (13.02.2019 r.)
Budowa obwodnica Sanoka:
Konferencja prasowa: Grzegorz Kornecki wiceburmistrzem Sanoka:
Budowa dworca multimodalnego
WOŚP: "Światełko do nieba":