• en
  • de
  • fr
  • pl
  • kontrast

Aplikacja BLISKO

Dodano: 31-10-2019

Początkiem 2019 r. Sanok dołączył do aplikacji „Blisko”. Zarejestrowanych jest już ponad 3500 użytkowników!

Aplikacja „Blisko” zrzesza największą liczbę nadawców, należą do nich m.in. urzędy gmin i miast, spółki energetyczne, wodociągowe i różne podmioty ważne dla mieszkańców. Umożliwia ona wyszukanie swojej miejscowości i otrzymywanie wielu ciekawych informacji.

Za jej pomocą mogą Państwo dowiedzieć się np. o lokalnych imprezach kulturalno-rozrywkowych, wydarzeniach sportowych, nowych udogodnieniach dla mieszkańców, profilaktycznych akcjach prozdrowotnych, lokalnych utrudnieniach np. blokady dróg, niebezpiecznych zjawiskach pogodowych, alarmach i ostrzeżeniach, zmianach w transporcie publicznym, zapowiedziach o lokalnych konkursach i wszelkich akcjach społecznych.

Dodatkowo system umożliwia także komunikację dwustronną, użytkownik może skontaktować się z Urzędem, wysyłając wiadomość za pomocą aplikacji „Blisko”

Więcej informacji pod —-> linkiem <—-

Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność Gminy Miasta Sanoka i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019r. poz.1231). Zawartość serwisu WWW nie może być reprodukowana, rozpowszechniana ani publikowana, chyba że właściciel serwisu wyrazi na to uprzednią pisemną zgodę, z wyłączeniem wykorzystania dla celów niekomercyjnych i dla użytku osobistego.

SanOK
BIP SANOK

Jarmark Adwentowy

PIT

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Filmy:

Sprawozdanie z działalności burmistrza między Sesjami (29.10.2019)
Powitanie burmistrza - I SanockieForum Gospodarcze (07.11.2019)
Testy oświetlenia "Wierchy"
Konferencja prasowa 11 marca 2019r.:
Modernizacja stadionu "Wierchy":