• en
  • de
  • fr
  • pl
  • kontrast

Bezpieczne dzieci w ruchu drogowym

Dodano: 22-11-2018

W czwartek, 22 listopada 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Sanoku miała miejsce prezentacja i ćwiczenia bezpieczeństwa drogowego dla dzieci. Zajęcia odbywały się w ramach realizowanego przez Gminę Miasta Sanoka projektu „Razem Bezpieczniej”. Podczas zajęć wykorzystano zestawy takie jak: autochodziki, mini miasteczka ruchu drogowego a także akcesoria drogowe. Ćwiczenia prowadzili funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Sanoku. Udział w zajęciach wzięły dzieci z klas od 1 do 5. Ich poczynaniom przyglądał się burmistrz Sanoka Tomasz Matuszewski.

W ramach programu „Razem bezpieczniej” miasto Sanok realizuje także inne zadania. Projekt obejmuje między innymi: modernizację monitoringu miejskiego, szkolenia psychoedukacyjne dla instruktorów szkół nauki jazdy i kandydatów na kierowców z wykorzystaniem alkogogli, wspólne dyżury policji, partyworkerów, straży miejskiej, straży pożarnej i granicznej połączone z akcjami kontroli trzeźwości i rozdawaniem słodkich oraz kwaśnych gadżetów.

Prowadzona była już dystrybucja odblasków dla pieszych i rowerzystów. Zakupiony został profesjonalny zestaw pierwszej pomocy dla straży miejskiej. Odbyły się też szkolenia z pierwszej pomocy dla policji i straży.

Zadanie „Poprawa bezpieczeństwa publicznego na terenie Gminy Miasta Sanoka” jest realizowane w ramach „Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2018-2020”.

foto: sanok.pl

SanOK
BIP SANOK

PIT

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Filmy:

Sprawozdanie z działalności burmistrza między Sesjami (28.03.19)
"Lodowa Baśń" w Arenie Sanok
Testy oświetlenia "Wierchy"
Konferencja prasowa 11 marca 2019r.:
Modernizacja stadionu "Wierchy":