• en
  • de
  • fr
  • pl
  • kontrast

Bieszczadzki Charytatywny Rajd „Malucha”

Dodano: 01-10-2020

27 września w Sanoku na Placu Harcerskim w ramach Bieszczadzkiego Charytatywnego Rajdu „Malucha” właściciele Fiatów 126p prezentowali swoje samochody. Wydarzenie miało na celu pomoc podopiecznym Domu Dziecka im. Św. Józefa w Sanoku. Łącznie z wpisowego i loterii udało się zebrać 16 143,20 zł.

W Rajdzie wzięły udział 52 załogi, które przyjechały na Podkarpacie z całej Polski oraz Holandii i Niemiec – same maluchy, fiaty 126. Impreza miała charakter charytatywny – a jej celem zbiórka pieniędzy na wsparcie Domu Dziecka im. Św. Józefa w Sanoku.  Całe wpisowe, jakie wpłacili zawodnicy zostały przeznaczone na ten cel, a organizatorzy pracowali społecznie.
Przeprowadzona została licytacja numerów startowych, części i gadżetów do Maluchów, a całość kwoty także została przeznaczona na dzieci. Przez weekend 25-27 września udało się zebrać 16 143,20 zł. Uroczyste przekazanie zebranych środków i paczek dla dzieci odbyło się na Placu Harcerskim.
Zawodnicy przejechali przez Góry Słonne, Sanocko-Turczańskie i pojechali w Bieszczady odwiedzając po drodze Sanok, Solinę, Polańczyk, Wetlinę.
Jeszcze raz dziękujemy. Mamy nadzieję, że uda nam się w przyszłym roku zorganizować podobny Rajd po innych zapewne trasach. Uczestnicy wyrazili już chęć powrotu w te rejony. I chociaż deszcz nas nie rozpieszczał, to impreza zakończyła się sukcesem, jest sporo pozytywnych emocji, pozostało wiele zdjęć i wspomnień.

materiał nadesłany (Automobilklub Rzeszów)

Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność Gminy Miasta Sanoka i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019r. poz.1231). Zawartość serwisu WWW nie może być reprodukowana, rozpowszechniana ani publikowana, chyba że właściciel serwisu wyrazi na to uprzednią pisemną zgodę, z wyłączeniem wykorzystania dla celów niekomercyjnych i dla użytku osobistego.

SanOK
BIP SANOK

PIT

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Filmy:

Sprawozdanie Burmistrza Miasta Sanoka z działalności między sesjami 24.09.2020r.
Podpisanie Listu Intencyjnego 18.06.2020r.
Konferencja prasowa 12.03.2020r.
Powitanie burmistrza - I SanockieForum Gospodarcze (07.11.2019)
Jarmark Ikon 2020r."
Modernizacja stadionu "Wierchy":