• en
  • de
  • fr
  • pl
  • kontrast

Brąz sanockiej sztafety na Mistrzostwach Polski Juniorów.

Dodano: 17-02-2021
Zawody XXVII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w short-tracku rozegrane w Arenie Sanok zgromadziły na starcie 68 zawodniczek i zawodników reprezentujących 10 klubów. W czasie dwudniowych zmagań rozegrano 137 wyścigów indywidualnych i sztafetowych.

Najwięcej medali zdobyli reprezentanci Juvenii Białystok. Sanocka ekipa wystąpiła w składzie: Emila Kapalska, Vanessa Florczak i Michał Pawłowski z UKS MOSiR oraz Julia Kalityńska z SKŁ Górnik Sanok. Najlepszym osiągnięciem może się pochwalić drużyna dziewcząt, która w biegu sztafetowym na 2000m wywalczyła brązowy medal Mistrzostw Polski Juniorów. Indywidualnie Michał Pawłowski zajął 5-te miejsce na dystansie 1000m a na pozostałych i w wieloboju uplasował się na 6-tym miejscu. Biorąc pod uwagę, że ten zawodnik jeszcze 2 tygodnie wcześniej zdobył 4 medale Mistrzostw Polski na długim torze, jego lokaty należy uznać za bardzo dobre.
Tradycyjnie zawody organizowane przez nasz Klub sanocki MOSiR zostały wysoko ocenione przez uczestników imprezy oraz Prezesa PZŁS, który na ręce Dyrektora MOSiR – Tomasza Lasyka przekazał gratulacje i podziękowania.

Źródło: https://www.facebook.com/shorttracksanok

Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność Gminy Miasta Sanoka i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019r. poz.1231). Zawartość serwisu WWW nie może być reprodukowana, rozpowszechniana ani publikowana, chyba że właściciel serwisu wyrazi na to uprzednią pisemną zgodę, z wyłączeniem wykorzystania dla celów niekomercyjnych i dla użytku osobistego.

 

SanOK
BIP SANOK

PIT

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Filmy:

Sprawozdanie Burmistrza Miasta Sanoka z działalności między sesjami 28.01.2020r.
Konferencja prasowa 10.11.2020r.
Konferencja prasowa 12.03.2020r.
Powitanie burmistrza - I SanockieForum Gospodarcze (07.11.2019)
Jarmark Ikon 2020r."
Modernizacja stadionu "Wierchy":