• en
  • de
  • fr
  • pl
  • kontrast

Budowa obwodnicy Sanoka – zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu DK28 z DW886

Dodano: 05-11-2019

Jak informuje GDDKiA Oddział  Rzeszów, jutro tj. 6 listopada (środa) w południe na skrzyżowaniu drogi krajowej DK28 (kierunek Sanok, kierunek Krosno) z drogą wojewódzką DW886 (kierunek Brzozów) nastąpią zmiany w organizacji ruchu, które potrwają ok. 1 miesiąca.

Zmiana polegać będzie na przeniesieniu relacji Brzozów-Sanok i Sanok-Krosno na północną jezdnię ronda. Czasowo zamknięta zostanie relacja Krosno-Brzozów. Relacja Krosno-Sanok pozostanie na swoim dotychczasowym przebiegu. W celu wykonania jezdni w pełnej szerokości, na wylocie w kierunku Brzozowa, zostanie wprowadzony ruch wahadłowy.

Etap ten jest niezbędny do kontynuacji przebudowy skrzyżowania na rondo. Wprowadzenie kolejnego etapu organizacji ruchu może wiązać się z wydłużonym czasem przejazdu przez skrzyżowanie dla wszystkich relacji.  Utrudnienia te potrwają około 1 miesiąca.

 

Do kierowców apelujemy o cierpliwość i wyrozumiałość a przede wszystkim o zachowanie szczególnej ostrożności, przestrzeganie oznakowania  oraz wykonywanie poleceń osób kierujących ruchem.

Źródło: GDDKiA Oddział Rzeszów

SanOK
BIP SANOK

PIT

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Filmy:

Sprawozdanie Burmistrza Miasta Sanoka z działalności między sesjami 28.05.2020r.
Konferencja prasowa 12.03.2020r.
Sprawozdanie z działalności Burmistrza między Sesjami (27.02.2020)
Powitanie burmistrza - I SanockieForum Gospodarcze (07.11.2019)
Testy oświetlenia "Wierchy"
Konferencja prasowa 21.01.2020r.:
Modernizacja stadionu "Wierchy":