• en
  • de
  • fr
  • pl
  • kontrast

Ciepły posiłek dla potrzebujących

Dodano: 22-12-2020

Z inicjatywy burmistrza miasta Sanoka 22 grudnia br. na dziedzińcu klasztoru oo. franciszkanów ok. 200 potrzebującym został przekazany ciepły posiłek. Przy wydawaniu prowiantu pomogli oo. franciszkanie, harcerze Hufca Ziemi Sanockiej oraz pracownicy miejskich placówek oświatowych.

Posiłek przygotowali pracownicy MOSiR. Jego wydawanie odbyło się z zachowaniem wszelkich wymogów sanitarnych. Potrzebujący otrzymali posiłek w pojemnikach jednorazowych. W kolejce zachowano 1,5 metra odstępów. Serdeczne podziękowania należą się wszystkim, którzy włączyli się w akcję „ciepły posiłek dla potrzebujących”. W tym trudnym czasie apelujemy, by zwrócić uwagę na osoby potrzebujące i samotne, a jeżeli sami nie możemy pomóc, by skierować się do odpowiednich instytucji, tak by nikt nie został w święta bez pomocy.

Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność Gminy Miasta Sanoka i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019r. poz.1231). Zawartość serwisu WWW nie może być reprodukowana, rozpowszechniana ani publikowana, chyba że właściciel serwisu wyrazi na to uprzednią pisemną zgodę, z wyłączeniem wykorzystania dla celów niekomercyjnych i dla użytku osobistego.

SanOK
BIP SANOK

PIT

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Filmy:

Sprawozdanie Burmistrza Miasta Sanoka z działalności między sesjami 17.12.2020r.
Konferencja prasowa 10.11.2020r.
Konferencja prasowa 12.03.2020r.
Powitanie burmistrza - I SanockieForum Gospodarcze (07.11.2019)
Jarmark Ikon 2020r."
Modernizacja stadionu "Wierchy":