• en
  • de
  • fr
  • pl
  • kontrast

„Czytaj ze skarpetkami” – Konkurs dla dzieci

Dodano: 11-02-2020

Miejska Biblioteka Publiczna w Sanoku, Filia nr 2 Posada zachęca do wzięcia do udziału w konkursie literacko-plastycznym Czytaj ze skarpetkami.
Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku 7 – 12 lat i będzie przebiegał dwuetapowo.
Uczestnicy mają za zadanie zaprojektować skarpetkę i wymyślić hasło zachęcające do czytania. Pracę plastyczna można wykonać techniką dowolną i należy ją złożyć do 26 lutego w Filii nr 2 (Posada), ul. Robotnicza 19.

Drugi etap to zaprezentowanie wybranego fragmentu z książek Justyny Bednarek „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek…”, „Nowe przygody skarpetek…” i „Banda czarnej frotte”.
Rozstrzygnięcie konkursu i prezentacja tekstów odbędzie się 27 lutego o godz. 16.30 w Filii nr 2 na Posadzie.

Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność Gminy Miasta Sanoka i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019r. poz.1231). Zawartość serwisu WWW nie może być reprodukowana, rozpowszechniana ani publikowana, chyba że właściciel serwisu wyrazi na to uprzednią pisemną zgodę, z wyłączeniem wykorzystania dla celów niekomercyjnych i dla użytku osobistego.

SanOK
BIP SANOK

PIT

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Filmy:

Sprawozdanie Burmistrza Miasta Sanoka z działalności między sesjami 23.07.2020r.
Podpisanie Listu Intencyjnego 18.06.2020r.
Konferencja prasowa 12.03.2020r.
Powitanie burmistrza - I SanockieForum Gospodarcze (07.11.2019)
Testy oświetlenia "Wierchy"
Modernizacja stadionu "Wierchy":