• en
  • de
  • fr
  • pl
  • kontrast

Dni Sanoka 2019

Dodano: 14-06-2019

Pierwsza impreza z okazji Dni Sanoka już 15 czerwca! Gościem Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji będzie Otylia Jędrzejczak, pływaczka i mistrzyni olimpijska, która w ramach programu OTYLIA SWIM TOUR poprowadzi warsztaty z dziećmi. Niedawno prawie setka dzieciaków z Podhala uczestniczyła w warsztatach z Otylią Jędrzejczak, które odbywały się w Nowym Targu, 15 czerwca podobnie będzie w Sanoku, w Centrum Rehabilitacji i Sportu.

19 czerwca zaplanowano otwarcie odkrytych basenów. Z tej okazji kolejna odsłona Dni Sanoka i zachęta do aktywnego spędzania czasu w obiektach Centrum Rehabilitacji i Sportu: od momentu zakończenia uroczystości otwarcia (godz. 13.00) przez 3 dni – 19, 20 i 21 czerwca – wstęp na baseny będzie wolny (jednorazowo na basenie może przebywać 1000 osób). Wejściówki będą do odebrania przy kasach w holu Centrum Rehabilitacji i Sportu.

Planowany jest start balonu z sanockiego Rynku. Niebawem zostanie ogłoszony konkurs, który wyłoni osobę – szczęśliwca, który wzbije się w przestworza i spojrzy na Sanok z lotu ptaka.

Od 5 do 7 lipca w skansenie – uczta dla miłośników kultury karpackiej i koncerty zespołów z Węgier, Ukrainy, Słowacji i Polski w ramach kolejnej edycji festiwalu „Karpaty – Góry Kultury”. W tym samym czasie na Rynku będą trwały imprezy związane z obchodami 25-lecia partnerstwa Sanoka i Reinheim.

„Stare kino w Ogrodach Biblioteki” to impreza zaplanowana na przełom lipca i sierpnia. W repertuarze m.in. projekcje przedwojennych komedii oraz archiwalne kroniki filmowe, tematycznie związane z Sanokiem.

10 i 11 sierpnia w centrum miasta odbędzie się kolejna edycja Jarmarku Ikon. Jarmarkowi będą towarzyszyły koncerty lokalnych zespołów, m.in. lirników, oraz koncert ekumeniczny.

W sierpniu ruszy kino plenerowe (dziedziniec Zamku), na sanockim Rynku zagości spektakl teatralny. To nie wszystkie atrakcje tego lata. Szczegółowy program wkrótce.

SanOK
BIP SANOK

Katalog inwestycyjny

PIT

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Narodowy Spis Powszechny

Mieszkańcu, dowiedz się, na co idą Twoje pieniądze

Filmy:

Sprawozdanie Burmistrza Miasta Sanoka z działalności między sesjami 25.11.2021r.
Konferencja prasowa 10.11.2020r.
Konferencja prasowa 12.03.2020r.
Powitanie burmistrza - I SanockieForum Gospodarcze (07.11.2019)
Jarmark Ikon 2020r."
Modernizacja stadionu "Wierchy":