• en
  • de
  • fr
  • pl
  • kontrast

Ferie w sanockich szkołach podstawowych

Dodano: 08-02-2019

Od poniedziałku, 11 lutego 2019 r. dzieci i młodzież szkolna z Województwa Podkarpackiego rozpocznie przerwę zimową. Z tej racji wiele ośrodków przygotowało ofertę aktywnego spędzenia tego czasu. Pełną ofertę przygotowaliśmy pod tym linkiem. Dziś publikujemy ofertę sanockich szkół podstawowych.

Szkoła Podstawowa nr 1: 

Zajęcia sportowo – rekreacyjne planowane w okresie ferii zimowych 2019

Codziennie w godz. 9.00-14.00 uczniowie mogą korzystać z tenisa stołowego i pod opieką osób dorosłych mogą korzystać z sal gimnastycznych.

11.02.2019 r. PONIEDZIAŁEK
godz. 10.00 -12.00 – Robotyka (sala 27)
godz. 10.00 -12.00 – Zajęcia sportowo – strzeleckie (sala gimnastyczna)
godz. 10.00 -12.00 – Łyżwiarstwo (tor lodowy)
godz. 8.00 -10.00 – Kółko chemiczne (sala 1)
godz. 9.00 -12.00 – Zajęcia plastyczne (sala nr 17)
godz. 10.00 -12.00 – Unihokej (duża sala gimnastyczna)
godz. 9.00 -12.00 – Zajęcia teatralne (sala nr 17)

12.02.2019 r. WTOREK
godz. 9.00 -12.00 – Zajęcia teatralne (sala nr 17)
godz. 9.00 -12.00 – Zajęcia plastyczne (sala nr 17)
godz. 10.00 – 13.00 – Gimnastyka sportowa dziewcząt i chłopców (średnia sala gimnastyczna)
godz. 8.00 – 10.00 – Kółko chemiczne (sala 1)
godz. 10.00 -12.00 – Łyżwiarstwo (tor lodowy)
godz. 10.00 – 12.00 – Robotyka (sala 27)
godz. 10.00 -12.00 – Zajęcia sportowo – strzeleckie (sala gimnastyczna)
godz.10.00 -12.00 – Zajęcia pływackie (Basen w Sanoku)

13.02.2019 r. ŚRODA
godz. 8.00 – 10.00 – Kółko chemiczne (sala 1)
godz. 10.00 -12.00 – Łyżwiarstwo (tor lodowy)
godz. 10.00 -12.00 – Zajęcia sportowo – strzeleckie (sala gimnastyczna)

14.02.2019 r. CZWARTEK
godz. 8.00 – 10.00 – Kółko chemiczne (sala 1)
godz. 10.00 -12.00 – Zajęcia sportowo – strzeleckie (ZS2)
godz. 10.00 -13.00 – Robotyka (sala 27)
godz. 10.00 -12.00 – Zajęcia pływackie (Basen w Sanoku)

15.02.2019 r. PIĄTEK
godz. 8.00 -10.00 – Kółko chemiczne (sala 1)
godz. 10.00 -12.00 – Piłka ręczna (sala gimnastyczna)

18.02.2019 r. PONIEDZIAŁEK
godz. 10.00 -12.00 – Unihokej (duża sala gimnastyczna)

19.02.2019 r. WTOREK
godz. 10.00 – 13.00 – Robotyka (sala 27)
godz. 10.00 -13.00 – Gimnastyka sportowa dziewcząt i chłopców (średnia sala gimnastyczna)

20.02.2019 r. ŚRODA
godz. 9.00 -10.30 – Zajęcia teatralne (sala nr 19)

21.02.2019 r. CZWARTEK
godz. 9.00 -10.30 – Zajęcia teatralne (sala nr 19)
godz. 9.00 -13.00 – Badminton/zabawy i gry (duża sala gimnastyczna)

22.02.2019 r. PIĄTEK
godz. 9.00 -10.30 – Zajęcia teatralne (sala nr 19)
godz. 10.00 -12.00 – Piłka ręczna (sala gimnastyczna)


Szkoła Podstawowa nr 2

Poniedziałek 11.02.2019 r. 9.00-11.00, s. 45 „Tajemnice matematyki”,
Poniedziałek 11.02.2019 r. 11.00-13.00, s. 41 „Ortografia na wesoło”,
Wtorek 12.02.2019 r. 9.00-11.00 s. 46 „Matematyka to potęga”.
Wtorek 12.02.2019 r.  11.00-13.00 s. 35 „Język niemiecki na wesoło”,
Środa 13.02.2019 r. 9.00-11.00 s. 46 „Zbuduj sobie bryłkę!”,
Środa 13.02.2019 11.00-13.00 s. 29 „Mały Odkrywca”,
Czwartek 14.02.2019 r. 9.00-11.00 sala gimnastyczna „Zajęcia sportowo-rekreacyjne”,
Czwartek 14.02.2019 r. 11.00-13.00 mała sala gimnastyczna „Zabawy przy muzyce”,
Piątek 15.02.2019 r. 9.00-11.00 sala gimnastyczna „Zajęcia sportowo-rekreacyjne”,
Piątek 15.02.2019 r. 11.00-13.00 s. 40 „Pluszaki na palce”,
Poniedziałek 18.02.2019 r. 9.00-11.00 sala gimnastyczna „Zajęcia sportowo-rekreacyjne”,
Wtorek 19.02.2019 r. 9.00-11.00 34 „Jak zostać słynnym historykiem?”,
Wtorek 19.02.2019 r. 11.00-13.00 40 „Zajęcia artystyczne”,
Środa 20.02.2019 r. 9.00-11.00 28 „Robociki” Zajęcia dla uczniów klas I – III,
Środa 20.02.2019 r. 11.00-13.00 28 „Roboty” Dla uczniów klas IV – V,
Czwartek 21.02.2019 r. 9.00-11.00 sala gimnastyczna „Zajęcia sportowo-rekreacyjne”,
Czwartek 21.02.2019 r. 11.00-13.00 s. 41 „Matematyczne wyszywanki”,
Piątek 22.01.2019 r. 9.00-11.00 sala gimnastyczna „Zajęcia sportowo-rekreacyjne”,
Piątek 22.02.2019 r. 11.00-13.00 s. 40 „Papieroplastyka”,


Szkoła Podstawowa nr 3

Dzień Data Godzina Nazwa zajęć Sala Dla kogo Nauczyciel
poniedziałek 11 luty 9:00-13:00

(4 godz.)

 Mistrzostwa szkoły w tenisie sportowym dziewcząt
i chłopców
 Sala gimnastyczna duża  Klasy 4-8,
kl. 3 gimnazjum
Robert Wojewoda
10:00-12:00

(2 godz.)

Fitness  Sala gimnastyczna mała Klasy 3-8,
kl. 3 gimnazjum
Renata Szmyd
wtorek 12 luty 9:00-13:00

(4 godz.)

 Zespołowe gry sportowe  Sala gimnastyczna duża  Klasy 4-8,
kl. 3 gimnazjum
Marzena Kamińska
10:00-12:30

(2,5 godz.)

Fitness  Sala gimnastyczna mała Klasy 3-8,
kl. 3 gimnazjum
Renata Szmyd
środa 13 luty 9:00-13:00

(4 godz.)

Unihokej  Sala gimnastyczna duża  Klasy 4-8,
kl. 3 gimnazjum
Janusz Szuba
10:00-12:30

(2,5 godz.)

Fitness  Sala gimnastyczna mała Klasy 3-8,
kl. 3 gimnazjum
Renata Szmyd
czwartek 14 luty 9:00-13:00

(4 godz.)

Robotyka Sala A002  Klasy 2-8,
kl. 3 gimnazjum
Anna Grzebień
piątek 15 luty 9:00-13:00

(4 godz.)

Zajęcia komputerowe Sala A001  Klasy 4-8,
kl. 3 gimnazjum
Jerzy Ryś
9:00-13:00

(4 godz.)

Unihokej  Sala gimnastyczna duża  Klasy 4-8,
kl. 3 gimnazjum
Janusz Szuba
poniedziałek 18 luty 9:00-13:00

(4 godz.)

 Zespołowe gry sportowe  Sala gimnastyczna duża  Klasy 4-8,
kl. 3 gimnazjum
 Tomasz Bobala
9:00-12:00

(3 godz.)

Gry i zabawy dydaktyczne Świetlica szkolna Klasy 1-4 Piotr Marczak
wtorek 19 luty 9:00-12:00

(3 godz.)

Gry planszowe Sala A007 Klasy 1-3 Beata Bazalińska
9:00-13:00

(4 godz.)

Zajęcia komputerowe Sala A001  Klasy 4-8,
kl. 3 gimnazjum
Jerzy Ryś
9:00-13:00

(4 godz.)

Unihokej  Sala gimnastyczna duża  Klasy 6-8,
kl. 3 gimnazjum
 Adam Dmitrzak
środa 20 luty 9:00-12:00

(3 godz.)

Gry planszowe  Sala B004 Klasy 1-3  Monika Kijowska

Anna Nater

9:00-13:00

(4 godz.)

Zajęcia komputerowe Sala A001  Klasy 4-8,
kl. 3 gimnazjum
Jerzy Ryś
czwartek 21 luty 9:00-13:00

(4 godz.)

Unihokej  Sala gimnastyczna duża  Klasy 6-8,
kl. 3 gimnazjum
 Adam Dmitrzak

Szkoła Podstawowa nr 4

 



Szkoła Podstawowa nr 6

 

Nazwa zajęć

 

 

 

Prowadzący

 

Dzień tygodnia

 

Godziny

Gry i zabawy ogólnorozwojowe p. Maciej Kaczmarski Wtorek

12.02.2019

Czwartek

14.02.2019

10.00 – 12.30

 

 

10.00 – 12.30

 

„Po prostu … śpiewaj z nami” p. Renata Handermander Środa

13.02.2019

Czwartek

14.02.2019

10.00 – 12.30

 

 

10.00 – 12.30

 

„Zdobywamy szczyty”

– zajęcia na ściance wspinaczkowej

p. Maria Kurkarewicz

 

Poniedziałek

11.02.2019

14.00 – 19.00
Gry planszowe i zajęcia taneczne p. Sabina Kurasik

 

 

Poniedziałek

11.02.2019

8.00 – 13.00
Świetlica socjoterapeutyczna:

Gra terenowa

Zajęcia plastyczne

p. Pelagia Bąk Wtorek

12.02.2019

Środa

13.02.2019

9.00 – 12.00

 

9.00 – 12.00

Zajęcia z j. angielskim p. Gerda Lubieniecka – Jakiel

 

Wtorek

12.02.2019

9.00 – 14.00

Szkoła Podstawowa nr 7

Termin zajęć- 12, 02.2019 r. (wtorek). i 14.02.2019 r. (czwartek)
Osoba prowadząca: Izabela Owsiana
Zajęcia sportowo – rekreacyjne /  plastyczne „Wesołe zabawy na zimowe dni”


Szkoła Podstawowa nr 8

 

SanOK
BIP SANOK

PIT

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Filmy:

Sprawozdanie z działalności burmistrza między Sesjami (28.03.19)
"Lodowa Baśń" w Arenie Sanok
Testy oświetlenia "Wierchy"
Konferencja prasowa 11 marca 2019r.:
Modernizacja stadionu "Wierchy":