• en
  • de
  • fr
  • pl
  • kontrast

Festiwal kolorów w Sanoku

Dodano: 20-08-2021

Zapraszamy na Festiwal kolorów 20 sierpnia od godz. 15.00 na zielonych terenach przy Skansenie w Sanoku. Wstęp jest bezpłatny. Wyrzuty Kolorów co godzinę (16:00, 17:00, 18:00, 19:00, 20:00). Organizatorzy zapewniają dodatkowe atrakcje. Konkursy z nagrodami, zumba, strefa food truck, dmuchane zjeżdżalnie, wata cukrowa, popcorn i zabawa z DJ.


Eksplozja Kolorów to popularna zabawa polegająca na wyrzucaniu w górę przez tysiące ludzi Kolorów Holi, które tworzą wielką barwną chmurę. To idealne miejsce, aby się wyszaleć i zrobić niesamowite zdjęcia. Na Eksplozjach spotykamy najwięcej uczniów i studentów, ale wśród uczestników nie brakuje przedstawicieli żadnej grupy wiekowej. Na wydarzeniu organizatorzy zapewniają dostęp do 11 różnych Kolorów Holi. Wśród kolorów: żółty, pomarańczowy, czerwony, zielony, niebieski, fioletowy in.

Kolory Holi to barwny, sypki puder, który jest przyjazny środowisku i bezpieczny dla zdrowia. Nie powoduje on podrażnień ani uczuleń, posiada odpowiednie certyfikaty UE. Dlatego ze względu bezpieczeństwa nie można przynosić własnych kolorów innych niż „Kolory Holi”. Kolory łatwo zmywają się ze skóry i ubrań.

Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność Gminy Miasta Sanoka i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019r. poz.1231). Zawartość serwisu WWW nie może być reprodukowana, rozpowszechniana ani publikowana, chyba że właściciel serwisu wyrazi na to uprzednią pisemną zgodę, z wyłączeniem wykorzystania dla celów niekomercyjnych i dla użytku osobistego.

SanOK
BIP SANOK

Katalog inwestycyjny

PIT

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Narodowy Spis Powszechny

Mieszkańcu, dowiedz się, na co idą Twoje pieniądze

Filmy:

Sprawozdanie Burmistrza Miasta Sanoka z działalności między sesjami 29.07.2021r.
Konferencja prasowa 10.11.2020r.
Konferencja prasowa 12.03.2020r.
Powitanie burmistrza - I SanockieForum Gospodarcze (07.11.2019)
Jarmark Ikon 2020r."
Modernizacja stadionu "Wierchy":