• en
  • de
  • fr
  • pl
  • kontrast

I Sanockie Forum Gospodarcze

Dodano: 04-11-2019

Już w najbliższy czwartek zapraszamy na I Sanockie Forum Gospodarcze. Od godz. 10.00 do 14.00 w hali sportowej Uczelni Państwowej przy ul. Mickiewicza 21 będą na Państwa czekać przedstawiciele Wojewódzkiego Urzędu Pracy Regionalnej Agencji Rozwoju Regionalnego Euroregionu Karpackiego, Niepublicznego Kolegium Języków a także reprezentanci kilkunastu firm funkcjonujących na ziemi sanockiej.

Przy stoiskach będzie można uzyskać informacje nt. asortymentu oferowanego przez przedsiębiorców i techniki produkcji, a także aktualnych ofert pracy. Zamierzający założyć działalność gospodarczą dowiedzą się z jakich aktualnie programów można skorzystać, jakie projekty są realizowane, czy i gdzie można pozyskać środki finansowe na działalność. Będą pokazy, testy, oferty. Każdy znajdzie coś interesującego dla siebie.

Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność Gminy Miasta Sanoka i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019r. poz.1231). Zawartość serwisu WWW nie może być reprodukowana, rozpowszechniana ani publikowana, chyba że właściciel serwisu wyrazi na to uprzednią pisemną zgodę, z wyłączeniem wykorzystania dla celów niekomercyjnych i dla użytku osobistego.

 

SanOK
BIP SANOK

PIT

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Filmy:

Sprawozdanie Burmistrza Miasta Sanoka z działalności między sesjami 28.05.2020r.
Konferencja prasowa 12.03.2020r.
Sprawozdanie z działalności Burmistrza między Sesjami (27.02.2020)
Powitanie burmistrza - I SanockieForum Gospodarcze (07.11.2019)
Testy oświetlenia "Wierchy"
Konferencja prasowa 21.01.2020r.:
Modernizacja stadionu "Wierchy":