• en
  • de
  • fr
  • pl
  • kontrast

II Sanockie Forum Gospodarcze

Dodano: 22-10-2021

21 i 22 października odbędzie się II Sanockie Forum Gospodarcze w Centrum Sportowo-Dydaktycznym Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku. Dziś, tj. 22 października w hali sportowej można odwiedzić stoiska wystawiennicze lokalnych firm, zapoznać się ich asortymentem, ofertami pracy i możliwością nawiązania współpracy.  

II Sanockie Forum Gospodarcze odbędzie się pod patronatem Marszałka Województwa Podkarpackiego, Ministra Infrastruktury i Sejmowej Komisji Spraw Zagranicznych.
Udział w nim potwierdzili europarlamentarzyści, parlamentarzyści i władze szczebla rządowego, przedstawiciele świata nauki, przedsiębiorcy, samorządowcy.
W pierwszym dniu Forum 21 października odbędą się obrady, prezentacje i dyskusje skupione wokół zagadnień dotyczących:
– perspektywy finansowej dla miasta,
– ekotransportu i kierunków rozwoju branży motoryzacyjnej.
W związku z włączeniem Sanoka do Doliny Wodorowej paneliści będą dyskutować o szansach i wyzwaniach, jakie czekają miasto.
Ostatnią grupą zagadnień poruszanych podczas pierwszego dnia Forum będzie inspirowanie młodych do tworzenia podmiotów gospodarczych.
Zapraszamy w godzinach od 11.00 do 16.00. do Auli Centrum Sportowo-Dydaktycznego Uczelni Państwowej im. Jana Grodka.
W drugim dniu Forum 22 października zapraszamy do hali sportowej Uczelni Państwowej im. Jana Grodka, gdzie dla wszystkich chętnych będą dostępne stoiska wystawiennicze firm. Przedsiębiorcy zainteresowani wystawieniem swojego stoiska mogą jeszcze zgłaszać się mailowo i telefonicznie. Szczegółowe informacje udzielane są pod adresem i nr telefonów: sfg@um.sanok.pl, tel.: 13 46 52 885 lub 604 138 152. Zachęcamy do udziału w tym wydarzeniu, służącemu wymianie doświadczeń i nawiązywaniu relacji biznesowych.

Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność Gminy Miasta Sanoka i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019r. poz.1231). Zawartość serwisu WWW nie może być reprodukowana, rozpowszechniana ani publikowana, chyba że właściciel serwisu wyrazi na to uprzednią pisemną zgodę, z wyłączeniem wykorzystania dla celów niekomercyjnych i dla użytku osobistego.

SanOK
BIP SANOK

Katalog inwestycyjny

PIT

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Narodowy Spis Powszechny

Mieszkańcu, dowiedz się, na co idą Twoje pieniądze

Filmy:

Sprawozdanie Burmistrza Miasta Sanoka z działalności między sesjami 30.09.2021r.
Konferencja prasowa 10.11.2020r.
Konferencja prasowa 12.03.2020r.
Powitanie burmistrza - I SanockieForum Gospodarcze (07.11.2019)
Jarmark Ikon 2020r."
Modernizacja stadionu "Wierchy":