• en
  • de
  • fr
  • pl
  • kontrast

Janusz Szuber – in memorian

Dodano: 12-10-2021

„Janusz Szuber – in memoriam” to wydarzenie realizowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Sanoku w ramach projektu dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

W pierwszą rocznicę śmierci Janusza Szubera – 30 października 2021 r. o godz. 17.00 w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st.
w Sanoku odbędzie się spotkanie z twórczością wybitnego sanoczanina. Wiersze poety przeczyta Andrzej Mastalerz – aktor Teatru Powszechnego
w Warszawie i Teatru Studio. W programie przewidziana została dyskusja na temat filozofii i wartości poezji Szubera we współczesnej literaturze polskiej. Wezmą w niej udział zaproszeni goście: Antoni Libera – dr literaturoznawstwa, pisarz, tłumacz, Bronisław Maj – poeta, literaturoznawca, krytyk, wykładowca UJ oraz o. Janusz Pyda OP – dr filozofii, pisarz i wykładowca. Dopełnieniem wieczoru literacko-artystycznego będzie koncert fortepianowy w wykonaniu Tomasza Maruta – pianisty, absolwenta Akademii Muzycznej we Wrocławiu, laureata wielu konkursów pianistycznych.

Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy!

Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność Gminy Miasta Sanoka i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019r. poz.1231). Zawartość serwisu WWW nie może być reprodukowana, rozpowszechniana ani publikowana, chyba że właściciel serwisu wyrazi na to uprzednią pisemną zgodę, z wyłączeniem wykorzystania dla celów niekomercyjnych i dla użytku osobistego.

SanOK
BIP SANOK

Katalog inwestycyjny

PIT

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Narodowy Spis Powszechny

Mieszkańcu, dowiedz się, na co idą Twoje pieniądze

Filmy:

Sprawozdanie Burmistrza Miasta Sanoka z działalności między sesjami 30.09.2021r.
Konferencja prasowa 10.11.2020r.
Konferencja prasowa 12.03.2020r.
Powitanie burmistrza - I SanockieForum Gospodarcze (07.11.2019)
Jarmark Ikon 2020r."
Modernizacja stadionu "Wierchy":