• en
  • de
  • fr
  • pl
  • kontrast

Jarmark Adwentowy

Dodano: 30-11-2021
Po rocznej przerwie wracamy z propozycją organizacji Jarmarku Adwentowego na sanockim Rynku w dniach 11 i 12 grudnia br. Są jeszcze ostatnie miejsca dla rękodzielników, którzy chcą w nim zgłosić swój udział.

Podczas Jarmarku będzie dostępny świąteczny asortyment lokalnych rękodzielników, rzemieślników od stroików, ozdób świątecznych, przez kartki, miody przetwory, potrawy i przysmaki świąteczne. Nie zabraknie też imprez towarzyszących zakupom przedświątecznym. Szczegółowy program przedstawimy na początku grudnia. Tymczasem zainteresowani wystawcy i rękodzielnicy mogą zgłaszać się ze swoim asortymentem, wypełniając formularz i przesyłając odręcznie podpisane zgłoszenie na adres e-mail: komski@um.sanok.pl lub do pokoju 63 Urzędu Miasta Sanoka, do dn. 30 listopada br. Więcej informacji jest dostępnych pod numerem telefonu  13 46 52 884.
Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność Gminy Miasta Sanoka i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019r. poz.1231). Zawartość serwisu WWW nie może być reprodukowana, rozpowszechniana ani publikowana, chyba że właściciel serwisu wyrazi na to uprzednią pisemną zgodę, z wyłączeniem wykorzystania dla celów niekomercyjnych i dla użytku osobistego.
SanOK
BIP SANOK

Katalog inwestycyjny

PIT

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Narodowy Spis Powszechny

Mieszkańcu, dowiedz się, na co idą Twoje pieniądze

Filmy:

Sprawozdanie Burmistrza Miasta Sanoka z działalności między sesjami 25.11.2021r.
Konferencja prasowa 10.11.2020r.
Konferencja prasowa 12.03.2020r.
Powitanie burmistrza - I SanockieForum Gospodarcze (07.11.2019)
Jarmark Ikon 2020r."
Modernizacja stadionu "Wierchy":