• en
 • de
 • fr
 • pl
 • kontrast

KINO SDK: „Kobiety mafii 2”, „Teraz albo nigdy”, „Corgi, psiak Królowej”

Dodano: 07-03-2019

W kinowym repertuarze Sanockiego Domu Kultury na najbliższy czas zaplanowano projekcje filmów takich jak: „Kobiety mafii 2”, „Teraz albo nigdy”, „Corgi, psiak Królowej”. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą:

Kobiety mafii 2
Czas trwania: 120 min.
Produkcja: Polska, 2019
Gatunek: sensacyjny

Reżyseria: Patryk Vega
Obsada: Angie Cepeda, Agnieszka Dygant, Aleksandra Grabowska, Aleksandra Popławska, Katarzyna Warnke, Piotr Adamczyk

Projekcje filmu:

 • 8 marca 2019 (piątek) godz. 20.00
 • 9 marca 2019 (sobota) godz. 19.15
 • 10 marca 2019 (niedziela) godz. 17.00
 • 11 marca 2019 (poniedziałek) godz. 19.00
 • 12 marca 2019 (wtorek) godz. 19.00
 • 13 marca 2019 (środa) godz. 19.00
 • 14 marca 2019 (czwartek) godz. 19.00

Opis filmu: Po przejęciu władzy nad stolicą, gang Niani (Agnieszka Dygant) przygotowuje się do największej akcji przemytniczej w dziejach kraju. Będąca postrachem Warszawy grupa sprowadza do kraju tonę kolumbijskiej kokainy. Kiedy towar znika w podejrzanych okolicznościach, a kartel żąda głów, do Polski trafia śmiertelnie niebezpieczna Aida (Angie Cepeda). Kolumbijka znajduje sojusznika w osobie trójmiejskiego przemytnika – Mata (Piotr Adamczyk). Mafioso od dawna pragnie umocnić swoją pozycję w półświatku, ale jego plany komplikują napięte relacje ze zbuntowaną córką – Stellą (Aleksandra Grabowska). W tym samym czasie na wolność wychodzi Spuchnięta Anka (Katarzyna Warnke). Kochająca luksusy maniakalna zakupoholiczka cudem przeżyła więzienne piekło, po którym z trudem odnajduje się w nowej rzeczywistości. Wystarczy jednak nieoczekiwane zdarzenie, by znalazła się na celowniku ogólnopolskich mediów i z dnia na dzień stała się „mafijną celebrytką”. W tym samym czasie poza granicami, w Maroko, Siekiera (Aleksandra Popławska) przeżywa burzliwy romans z Amirem (Otar Saralidze) – bojownikiem państwa islamskiego. Kiedy mężczyzna ginie w brawurowej akcji z udziałem komandosów GROM-u, pałająca zemstą zabójczyni powraca do Polski. Ma do wypełnienia śmiercionośny plan.


Teraz albo nigdy

Czas trwania: 103 min.
Produkcja: USA, 2018
Gatunek: komedia romantyczna

Reżyseria: Peter Segal
Obsada: Jennifer Lopez, Vanessa Hudgens, Treat Williams

Projekcje filmu:

 • 8 marca 2019 r. (piątek) godz. 18.00
 • 9 marca 2019 r. (sobota) godz. 17.00
 • 10 marca 2019 r. (niedziela) godz. 19.30

Opis filmu: Maya jest świetna w swojej pracy, lecz choć od lat zabiega o awans, zawsze jej wymarzone stanowisko dostaje jakiś łysiejący facio z brzuchem. Powód? Dziewczyna ma łeb jak sklep, ale brak jej odpowiedniego wykształcenia. Pewnego dnia jednak zostaje zaproszona na rozmowę w sprawie pracy do wielkiego lśniącego biurowca. I nagle wszystkie marzenia się spełniają: dostaje kierownicze stanowisko, pokaźną pensję i wstęp do wielkiego świata. Jak to możliwe? Ktoś życzliwy, bez jej wiedzy, zmodyfikował w sieci jej CV – tworząc jej zupełnie nową, ekskluzywną przeszłość: prestiżowa uczelnia, światowe kontakty i branżowe sukcesy. Maya podejmuje tę grę i pewnym krokiem wkracza na sam szczyt. Dla firmy będzie to prawdziwe trzęsienie ziemi, bo dziewczyna nie owija w bawełnę, a wielkopańskie maniery są jej obce jak język mandaryński. Wkrótce jednak przeszłość się o Mayę upomni i to w najmniej spodziewany sposób. Będzie musiała zawalczyć nie tylko o swoją karierę, ale przede wszystkim, o tych których kocha.


Corgi, psiak Królowej (2D)

Czas trwania: 92 min.
Produkcja: Belgia, 2019
Gatunek: animacja

Reżyseria: MikBen Stassen, Vincent Kesteloot

Projekcje filmu:

 • 10 marca 2019 r. (niedziela) godz. 13.30 / 15.15
 • 11 marca 2019 r. (poniedziałek) godz. 17.00
 • 12 marca 2019 r. (wtorek) godz. 17.00
 • 13 marca 2019 r. (środa) godz. 17.00
 • 14 marca 2019 r. (czwartek) godz. 17.00

Opis filmu: Rex to nieziemsko rozpuszczony śliczny mały corgi, ulubiony piesek brytyjskiej królowej. Mieszka w Pałacu Buckingham pławiąc się w iście królewskich luksusach i powszechnym uwielbieniu. Jego wypielęgno­wana łapa nie postała nigdy w zwykłym parku, a ulicznego mieszańca nie chciałby obwąchać nawet przez ogrodzenie. Jednak pewnego dnia na skutek szalonego zbiegu okoliczności Rex traci swoją pozycję w pałacu i trafia do londyńskiego schroniska. Otoczony przez groma­dę twardych czworonogów, które z niejednego śmietnika kości żarły, musi nauczyć się, co to znaczy być zwyczajnym psem: na kogo war­czeć, a komu pomerdać i jak pogonić kota kotu. Próbując odnaleźć drogę do domu, Rex odkryje, że prawdziwych przyjaciół nie poznaje się po pięknie wyczesanej sierści, ale po tym, że w potrzebie potrafią wyciągnąć do ciebie pomocną łapę.

źródło: Sanocki Dom Kultury

SanOK
BIP SANOK

PIT

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Filmy:

Sprawozdanie z działalności burmistrza między Sesjami (28.03.19)
"Lodowa Baśń" w Arenie Sanok
Testy oświetlenia "Wierchy"
Konferencja prasowa 11 marca 2019r.:
Modernizacja stadionu "Wierchy":