• en
  • de
  • fr
  • pl
  • kontrast

Komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego

Dodano: 22-02-2021

W ostatnim czasie odnotowujemy wzrost zachorowań na COVID19 w powiecie sanockim. W związku z powyższym, w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne  Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Sanoku przypomina, że  szczególne znaczenie w obecnej fazie pandemii ma stosowanie się do zaleceń i wytycznych służb sanitarnych.

(https://www.gov.pl/web/gis; https://www.gov.pl/web/zdrowie)

Wiele osób choruje bezobjawowo, w tym czasie – nieświadomie – zaraża innych.

Do zakażenia może więc dojść  w komunikacji miejskiej, w pociągu, w sklepie oraz w wielu innych miejscach i obiektach użyteczności publicznej.

Noszenie maseczek, mycie i dezynfekcja rąk oraz zachowanie odpowiedniego dystansu od innych może uchronić nas nie tylko przed koronawirusem, ale również przed masowymi zachorowaniami na grypę i infekcje paragrypowe.

Wszystkich obowiązują zasady ochrony epidemicznej.

Utrzymanie ścisłych zasad ochrony przed SARS-Cov2, praca i nauka w warunkach ścisłego reżimu sanitarnego oraz realizacja Narodowego Programu Szczepień p/Covid-19 (#SzczepimySię) będą mieć wpływ na sytuację epidemiczną na terenie naszego powiatu.

Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność Gminy Miasta Sanoka i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019r. poz.1231). Zawartość serwisu WWW nie może być reprodukowana, rozpowszechniana ani publikowana, chyba że właściciel serwisu wyrazi na to uprzednią pisemną zgodę, z wyłączeniem wykorzystania dla celów niekomercyjnych i dla użytku osobistego.

SanOK
BIP SANOK

PIT

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Filmy:

Sprawozdanie Burmistrza Miasta Sanoka z działalności między sesjami 28.01.2020r.
Konferencja prasowa 10.11.2020r.
Konferencja prasowa 12.03.2020r.
Powitanie burmistrza - I SanockieForum Gospodarcze (07.11.2019)
Jarmark Ikon 2020r."
Modernizacja stadionu "Wierchy":