• en
  • de
  • fr
  • pl
  • kontrast

Komunikat SPGK ws. awarii

Dodano: 18-12-2018

Sanockie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o – Zakład Ciepłowniczy informuje, że wczorajsza awaria w kotłowni Kiczury została usunięta i w godzinach wieczornych oraz nocnych z 17 na 18 grudnia przywrócono ogrzewanie i dostawę centralnej ciepłej wody do mieszkań i pozostałych budynków zasilanych z sieci ciepłowniczej przedsiębiorstwa.

W chwili obecnej zasilanie sieci ciepłowniczej realizowane jest przez dwa (z trzech zainstalowanych w kotłowni) kotłów węglowych, co wystarcza do dotrzymania parametrów wody sieciowej – tj. temperatury i ciśnienia pracy sieci.

W dniu dzisiejszym tj. 18.12.2018 r, w godzinach porannych rutynowo, ponownie zostaną sprawdzone wszystkie węzły cieplne pod kątem prawidłowości pracy i parametrów czynnika grzewczego dostarczanego do Odbiorców. Będziemy również sprawdzać wszystkie zgłoszenia ze strony Odbiorców, jeżeli tylko takie się pojawią.

W dniu dzisiejszym zostanie również skontrolowany trzeci kocioł węglowy pod kątem prawidłowości pracy, zostanie on przygotowany do ewentualnego włączenia w razie konieczności.

Jednocześnie przystąpimy do analizy zaistniałej sytuacji i określenia ostatecznej przyczyny awarii, oraz możliwości przeciwdziałania podobnym sytuacją w przyszłości.

SanOK
BIP SANOK

PIT

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Filmy:

Sprawozdanie z działalności burmistrza między Sesjami (28.03.19)
"Lodowa Baśń" w Arenie Sanok
Testy oświetlenia "Wierchy"
Konferencja prasowa 11 marca 2019r.:
Modernizacja stadionu "Wierchy":