• en
  • de
  • fr
  • pl
  • kontrast

Kondolencje dla Rodziny i Bliskich śp. Adama Ryniaka

Dodano: 05-11-2020

Z wielkim bólem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Adama Ryniaka – Radnego Rady Miasta, który funkcję tę pełnił już od czterech kadencji. Zawsze otwarty na współpracę, pomocny, życzliwy, prawdziwy społecznik, zatroskany o sprawy sanoczan do ostatnich dni. Był członkiem Komisji Infrastruktury Miejskiej i  Komisji Ochrony Środowiska i Porządku Publicznego. Miał jeszcze plany i wiele do zrobienia. Niestety śmierć przyszła zbyt szybko. Słowa głębokiego żalu i współczucia kierujemy do Rodziny i Bliskich Zmarłego.

                  Radni Rady Miasta Sanoka
          Przewodniczący Rady Miasta Sanoka
Andrzej Romaniak

Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność Gminy Miasta Sanoka i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019r. poz.1231). Zawartość serwisu WWW nie może być reprodukowana, rozpowszechniana ani publikowana, chyba że właściciel serwisu wyrazi na to uprzednią pisemną zgodę, z wyłączeniem wykorzystania dla celów niekomercyjnych i dla użytku osobistego.

 

SanOK
BIP SANOK

PIT

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Filmy:

Sprawozdanie Burmistrza Miasta Sanoka z działalności między sesjami 24.09.2020r.
Konferencja prasowa 10.11.2020r.
Konferencja prasowa 12.03.2020r.
Powitanie burmistrza - I SanockieForum Gospodarcze (07.11.2019)
Jarmark Ikon 2020r."
Modernizacja stadionu "Wierchy":