• en
  • de
  • fr
  • pl
  • kontrast

Konferencja prasowa w sprawie Centrum Rehabilitacji i Sportu

Dodano: 15-07-2019

W sobotę 13 lipca, na skutek nawalnego deszczu, na terenie obiektów Centrum Rehabilitacji i Sportu doszło do wypływu wody z instalacji odprowadzającej wodę deszczową oraz instalacji sanitarnej.

Do akcji wypompowywania wody z podbasenia przystąpiła Straż Pożarna. Osoby korzystające z basenów wewnętrznych zostały poproszone o opuszczenie obiektu.

Jednostki Straży Pożarnej – Państwowej i Ochotniczej, przy wsparciu pracowników SPGK i MOSiR – osuszyły pomieszczenia techniczne pod basenami.

Powołano komisję, w skład której weszli przedstawiciele Urzędu Miasta, Wykonawcy i Podwykonawcy oraz nadzorującej budowę firmy KDI z Krosna. Zadaniem komisji jest zdiagnozowanie sytuacji.

Priorytetem jest bezpieczeństwo. Powołana komisja wkrótce przedstawi stosowny raport. Na podstawie raportu władze miasta w porozumieniu z dyrekcją MOSiR-u podejmą decyzję o otwarciu basenów

W sobotę 13 lipca nawalny deszcz zakłócił funkcjonowanie CentrumRehabilitacji i Sportu. Dzisiaj (poniedziałek 15 lipca) o godz. 12.00 wSali Herbowej Urzędu Miasta Sanoka odbyła się konferencja prasowa naten temat.

Opublikowany przez Burmistrz Miasta Sanoka Tomasz Matuszewski – Mieszkańcy Poniedziałek, 15 lipca 2019

Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność Gminy Miasta Sanoka i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019r. poz.1231). Żadna jej część nie może być rozpowszechniana lub kopiowana w jakikolwiek sposób bez pisemnej zgody Gminy Miasta Sanoka.

SanOK
BIP SANOK

Jarmark Adwentowy

PIT

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Filmy:

Podsumowanie roku Burmistrza Miasta Sanoka Tomasza Matuszewskiego (19.11.2019)
Sprawozdanie z działalności Burmistrza między Sesjami (26.11.2019)
Powitanie burmistrza - I SanockieForum Gospodarcze (07.11.2019)
Testy oświetlenia "Wierchy"
Konferencja prasowa 11 marca 2019r.:
Modernizacja stadionu "Wierchy":