• en
  • de
  • fr
  • pl
  • kontrast

Konferencja w Urzędzie Miasta Sanoka 06.10.2019r.

Dodano: 06-10-2019

Dziś w Urzędzie Miasta Sanoka odbył się briefing prasowy. Na zaproszenie burmistrza Miasta Sanoka Tomasza Matuszewskiego przybyli goście: Rafał Weber – Sekretarz Stanu w Ministerstwie Infrastruktury, Tomasz Poręba – Poseł do Parlamentu Europejskiego oraz Piotr Babinetz – Poseł na Sejm RP. Głównym tematem poruszanym podczas konferencji było wsparcie, jakie w ostatnich miesiącach otrzymał Sanok, dzięki staraniom burmistrza Tomasza Matuszewskiego. Goście w swoich wypowiedziach podkreślali, że bez wysiłków i starań burmistrza, Sanok nie miałby szans na tak liczne inwestycje. Jednocześnie burmistrz Miasta Sanoka podziękował za dotychczasowe wsparcie i poprosił o dalszą tak owocną współpracę.

Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność Gminy Miasta Sanoka i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019r. poz.1231). Zawartość serwisu WWW nie może być reprodukowana, rozpowszechniana ani publikowana, chyba że właściciel serwisu wyrazi na to uprzednią pisemną zgodę, z wyłączeniem wykorzystania dla celów niekomercyjnych i dla użytku osobistego.

SanOK
BIP SANOK

PIT

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Filmy:

Konferencja prasowa 05.02.2020r.
Sprawozdanie z działalności Burmistrza między Sesjami (30.01.2020)
Powitanie burmistrza - I SanockieForum Gospodarcze (07.11.2019)
Testy oświetlenia "Wierchy"
Konferencja prasowa 21.01.2020r.:
Modernizacja stadionu "Wierchy":