• en
  • de
  • fr
  • pl
  • kontrast

KONKURS – Stwórz własne video do utworu Elektrycznych Gitar!

Dodano: 04-04-2018

Zapraszamy do udziału w niezwykłym konkursie. Stworzymy wspólny sanocki teledysk do piosenki Elektrycznych Gitar. W tym celu ogłaszamy konkurs na najlepsze nagranie piosenki „Co Ty tutaj robisz?”. Spośród nadesłanych prac nagrodzone zostaną trzy. Wszystkie jednak zostaną wykorzystane do montażu sanockiego teledysku.

Dlatego głównym założeniem jest pomysł na ciekawe pokazanie walorów naszego miasta w przygotowanym nagraniu. Trzeba zaśpiewać piosenkę, ale nie śpiew jest najważniejszy – tylko Sanok! (Do montażu teledysku będzie użyty tylko obraz, bez dźwięku). Ponieważ chodzi o promocję miasta i dobrą zabawę, technika nagrania jest zupełnie dowolna. Do konkursu należy przedstawić tzw. „surówkę”, zaśpiewaną do konkretnego podkładu (MP3 do pobrania).

Można śpiewać samodzielnie lub w grupie. Nagrodami są bony pieniężne do jednego z sanockich sklepów z elektroniką. Dodatkowo najlepsze nagranie będzie nagrodzone ekskluzywnym spotkaniem z zespołem po koncercie. Zespół wystąpi podczas Dni Sanoka 17 czerwca 2018 roku na sanockich Błoniach.

Prace należy złożyć w Urzędzie Miasta – Wydział Kultury i Promocji (pok. 63) do 20 kwietnia 2018 r.
Życzymy dobrej zabawy przy tworzeniu własnego nagrania.
Szczegóły w regulaminie.

Do pobrania:
– regulamin, oświadczenie, formularz zgłoszeniowy
utwór mp3

konkurs_m

znajdznas-pasek

SanOK
BIP SANOK

Filmy:

Najnowszy:
Finał Radia Biwak
Inwestycyjne:
Ruchome dno w CRiS
11 nowych autobusów dla Sanoka
Modernizacja stadionu "Wierchy"
Inwestycje Drogowe 2017