• en
  • de
  • fr
  • pl
  • kontrast

Konsul Generalny Niemiec w Sanoku

Dodano: 08-07-2019

Konsul Generalny Niemiec dr Michael Groß odwiedził Sanok, by uczestniczyć w obchodach 25-lecia partnerstwa Sanoka i Reinheim. Podczas uroczystości w Sanockim Domu Kultury zabrał glos, by podziękować mieszkańcom obu miast za wieloletnią i owocną współpracę.

„Współpraca miast jest najlepszym przykładem doskonałych relacji partnerskich, powstałych między instytucjami i osobami prywatnymi z Polski i Niemiec po roku tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątym, każdy jej uczestnik jest potencjalnym ambasadorem naszych stosunków bilateralnych i zaangażowania w ideę europejskich wartości“ – mowił dr Michael Groß.

 

Konsul mówił o współnym europejskim domu, opartym na sprawdzonych normach i wartościach i o tym, że podejmowanie współpracy takiej, jak pomiędzy Sanokiem i Reinheim, to budowanie mostów pomiędzy karajami – czlonkami Unii Europejskiej. Podkreślił, że stosunki polsko-niemieckie są obecnie intensywne i różnorodne w bardzo wielu dziedzinach.

 

 

Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność Gminy Miasta Sanoka i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019r. poz.1231). Żadna jej część nie może być rozpowszechniana lub kopiowana w jakikolwiek sposób bez pisemnej zgody Gminy Miasta Sanoka.

SanOK
BIP SANOK

PIT

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Filmy:

Sprawozdanie Burmistrza Miasta Sanoka z działalności między sesjami 28.05.2020r.
Konferencja prasowa 12.03.2020r.
Sprawozdanie z działalności Burmistrza między Sesjami (27.02.2020)
Powitanie burmistrza - I SanockieForum Gospodarcze (07.11.2019)
Testy oświetlenia "Wierchy"
Konferencja prasowa 21.01.2020r.:
Modernizacja stadionu "Wierchy":