• en
  • de
  • fr
  • pl
  • kontrast

Księga kondolencyjna po śmierci marszałka seniora Kornela Morawieckiego została wystawiona w CIT

Dodano: 02-10-2019

Burmistrz Miasta Sanoka informuje, że zostanie wystawiona księga kondolencyjna po śmierci marszałka seniora Kornela Morawieckiego. Wpisów można dokonywać w dniach od 2.10.2019 r do 4.10.2019 r. w Centrum Informacji Turystycznej w Sanoku w godz. 9.00 – 17.00.  

Kornel Morawiecki – założyciel „Solidarności Walczącej”, kawaler Orderu Białego, poseł i marszałek senior Sejmu VIII kadencji, ojciec urzędującego premiera, zmarł w poniedziałek (30.09). Był jednym z najbardziej poszukiwanych przez SB działaczem podziemia w latach 80. Odznaczony Orderem Orła Białego, przez prezydenta Andrzeja Dudę w uznaniu zasług na rzecz przemian demokratycznych w Polsce. Jego ostatnie przesłanie do syna dotyczyło wypracowania zgody wśród Polaków. Kornel Morawiecki wiele razy gościł w Sanoku.

 

Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność Gminy Miasta Sanoka i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019r. poz.1231). Zawartość serwisu WWW nie może być reprodukowana, rozpowszechniana ani publikowana, chyba że właściciel serwisu wyrazi na to uprzednią pisemną zgodę, z wyłączeniem wykorzystania dla celów niekomercyjnych i dla użytku osobistego.

 

 

 

SanOK
BIP SANOK

PIT

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Filmy:

Sprawozdanie z działalności burmistrza między Sesjami (28.03.19)
"Lodowa Baśń" w Arenie Sanok
Testy oświetlenia "Wierchy"
Konferencja prasowa 11 marca 2019r.:
Modernizacja stadionu "Wierchy":