• en
  • de
  • fr
  • pl
  • kontrast

Mamo, Tato, Babciu, Dziadku szczepimy się

Dodano: 30-06-2021
Przypominamy, że do końca lipca w każdą niedzielę w godzinach od 10.00 do 18.00 uruchomione zostaną punkty szczepień mobilnych wraz ze strefami zabaw dla dzieci w różnych dzielnicach miasta. W najbliższą niedzielę piknik rodzinny z możliwością zaszczepienia odbędzie się w dzielnicy Wójtostwo, na placu zabaw przy ul. Jana Pawła II.

Powstają one z inicjatywy wojewody podkarpackiego przy współpracy Urzędu Miasta Sanoka i Centrum Medycznego Medyk. Zapraszamy najmłodszych do wspólnej zabawy, a rodziców zachęcamy do zaszczepienia siebie i starszych dzieci. Weźcie ze sobą rodziców i krewnych. Szczepiąc się wyrażamy troskę o najbliższych, o seniorów, dzieci, osoby chore. To też ochrona miejsc pracy i szybsze znoszenie ograniczeń.
W kolejne niedziele takie mobilne punkty szczepień ze strefą zabaw dla dzieci będą również
4 lipca na placu zabaw przy ul. Jana Pawła II na Wójtostwie
11 lipca na boisku przy Szkole Podstawowej nr 6 na Olchowcach,
18 lipca na placu zabaw przy ul. Kawczyńskiego na Posadzie,
25 lipca na placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr 7 na Dąbrówce.
Więcej szczegółów na plakacie:

Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność Gminy Miasta Sanoka i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019r. poz.1231). Zawartość serwisu WWW nie może być reprodukowana, rozpowszechniana ani publikowana, chyba że właściciel serwisu wyrazi na to uprzednią pisemną zgodę, z wyłączeniem wykorzystania dla celów niekomercyjnych i dla użytku osobistego.

SanOK
BIP SANOK

PIT

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Narodowy Spis Powszechny

Mieszkańcu, dowiedz się, na co idą Twoje pieniądze

Filmy:

Prezentacja Raportu o Stanie Gminy za 2020r. 06.07.2021r.
Konferencja prasowa 10.11.2020r.
Konferencja prasowa 12.03.2020r.
Powitanie burmistrza - I SanockieForum Gospodarcze (07.11.2019)
Jarmark Ikon 2020r."
Modernizacja stadionu "Wierchy":