• en
  • de
  • fr
  • pl
  • kontrast

Miejsce do kwarantanny dla sanoczan

Dodano: 24-03-2020

Hotel Sportowca – obiekt Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Królowej Bony 4 w Sanoku jest miejscem, gdzie powracający z zagranicy sanoczanie mogą odpłatnie odbywać obowiązkową kwarantannę, jeśli nie chcą narażać swoich bliskich lub też z innych powodów nie mogą kwarantanny odbywać w domu.

Informacji na temat warunków kwarantanny i pobytu w Hotelu Sportowca udziela recepcja pod numerem telefonu 13 46 591 11.

Kwarantannę domową przez 14 dni obowiązkowo odbywają wszyscy powracający z zagranicy. Adres kwarantanny podają w karcie lokalizacyjnej przy wjeździe do kraju. Na tej podstawie służby będą dokonywały kontroli, czy odosobnienie przebiega prawidłowo. Za nieprzestrzeganie zasad kwarantanny grozi kara – obecnie jest to mandat w wysokości 30 tys. złotych.

Obowiązkowa kwarantanna ma zapobiegać rozprzestrzenianiu się niebezpiecznego koronawirusa oraz zmniejszeniu ryzyka zachorowania na COVID-19.

Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność Gminy Miasta Sanoka i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019r. poz.1231). Zawartość serwisu WWW nie może być reprodukowana, rozpowszechniana ani publikowana, chyba że właściciel serwisu wyrazi na to uprzednią pisemną zgodę, z wyłączeniem wykorzystania dla celów niekomercyjnych i dla użytku osobistego.

SanOK
BIP SANOK

PIT

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Filmy:

Komunikat Burmistrza Miasta Sanoka do mieszkańców 30.03.2020r.
Konferencja prasowa 12.03.2020r.
Sprawozdanie z działalności Burmistrza między Sesjami (27.02.2020)
Powitanie burmistrza - I SanockieForum Gospodarcze (07.11.2019)
Testy oświetlenia "Wierchy"
Konferencja prasowa 21.01.2020r.:
Modernizacja stadionu "Wierchy":