• en
  • de
  • fr
  • pl
  • kontrast

Minister Adamczyk na budowie sanockiej obwodnicy

Dodano: 24-04-2018

W obecności ministra infrastruktury Andrzeja Adamczyka, Posłów na Sejm RP: Piotra Uruskiego, Bogdana Rzońcy, Burmistrza Sanoka Tadeusza Pióro, Dyrektora GDDKiA w Rzeszowie Bogdana Tarnawskiego oraz przedstawicieli wykonawcy budowy sanockiej obwodnicy, miał miejsce przegląd bieżących prac wykonywanych na placu budowy.

UMS_0204

Podczas spotkania przedstawiono poczynione prace, zaprezentowano plac budowy a także rozmawiano o problemach i sukcesach inwestycji. Obecnie trwają zaawansowane roboty. Intensywność robót dostrzegł minister infrastruktury, który był obecny także podczas oficjalnego otwarcia budowy w sierpniu ubiegłego roku. Wizyta ministra Adamczyka potwierdza dobre relacje włodarzy miasta i posła ziemi sanockiej z władzą centralną co przekłada się na szereg inwestycji finansowanych z budżetu państwa.

UMS_0140

Inwestycja warta 140 mln zł jest realizowana od 2017 roku. Na trasie przebiegu obwodnicy powstanie 30 obiektów, między innymi mostów, przepustów i rond. Blisko 7 km droga ma być przejezdna już w 2019 roku. Jak zaznacza Burmistrz Sanoka Tadeusz Pióro inwestycja ta znacząco odciąży zakorkowane ulice miasta. „Obwodnica ułatwi przejazd turystów udających się w Bieszczady, a także samym mieszkańcom dojazd do centrum miasta. Dzisiaj jest to bardzo trudne ze względu na ogromne korki zarówno od strony Krosna jak i Leska, szczególnie w sezonie turystycznym” – mówił włodarz miasta Tadeusz Pióro.

Urząd Miasta Sanoka

znajdznas-pasek-1024x65

SanOK
BIP SANOK

Filmy:

Najnowszy:
O inwestycjach z burmistrzem
Inwestycyjne:
Ruchome dno w CRiS
11 nowych autobusów dla Sanoka
Modernizacja stadionu "Wierchy"
Inwestycje Drogowe 2017