• en
  • de
  • fr
  • pl
  • kontrast

Mistrzowie Polski docenieni przez władze Sanoka

Dodano: 16-04-2021
15 kwietnia br. zaproszenie do magistratu od burmistrza Tomasza Matuszewskiego przyjęli przedstawiciele młodych Mistrzów Polski w hokeju, w kategorii Junior, Junior Młodszy i Młodzik STS UKS Niedźwiadki Sanok. Towarzyszyli im trenerzy: Krzysztof Ząbkiewicz i Michał Radwański. Burmistrz wraz z zastępcą ds. społecznych Grzegorzem Korneckim oraz członkiem zarządu Sanockiej Fundacji Rozwoju Sportu Tomaszem Mateją pogratulowali młodym hokeistom.
Burmistrz podkreślił, że Niedźwiadki promują Sanok, rywalizują z silnymi ośrodkami sportowymi – Jest to zasługa Waszej determinacji, ciężkiej pracy i motywacji. Jestem dumny, że Sanok ma tak prężnie działające drużyny hokejowe. Jestem tym bardziej pod wrażaniem, ponieważ przyszło Wam rywalizować w bardzo trudnym czasie, zdominowanym przez pandemię, bez kibiców i bliskich. Mamy nadzieję, że ten czas szybko minie i w nowym sezonie z nowymi siłami, przy wypełnionych trybunach będziecie zdobywać kolejne puchary.
Dokładamy też wszelkich starań, byście mieli dobre warunki do trenowania, dlatego planujemy poczynić pewne inwestycje w Arenie. Wasze sukcesy utwierdzają mnie w przekonaniu, że warto inwestować w infrastrukturę sportową w naszym mieście.
Tomasz Mateja członek zarządu Sanockiej Fundacji Rozwoju Sportu pogratulował mistrzom, przyznał, że obserwował poczynania Niedźwiadków podczas transmisji meczów. Zapewnił też o wspieraniu drużyn hokejowych i opowiedział o planach pozyskania środków finansowych na działalność klubów współpracujących z Fundacją.
Przedstawiciele drużyn z rąk burmistrza, jego zastępcy i przedstawiciela zarządu Fundacji odebrali nagrody finansowe. Otrzymali je także trenerzy zwycięskich drużyn. Głos w imieniu nagrodzonych zabrał trener Michał Radwański, który podziękował burmistrzowi za wsparcie i wręczył pamiątkowy medal z Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieżowej w hokeju na lodzie.
Na koniec młodzi zawodnicy dzielili się wrażeniami z mistrzostw, opowiadali o swoich planach nie tylko sportowych i o tym, jak radzą sobie w trwającej pandemii.

Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność Gminy Miasta Sanoka i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019r. poz.1231). Zawartość serwisu WWW nie może być reprodukowana, rozpowszechniana ani publikowana, chyba że właściciel serwisu wyrazi na to uprzednią pisemną zgodę, z wyłączeniem wykorzystania dla celów niekomercyjnych i dla użytku osobistego.

SanOK
BIP SANOK

PIT

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Narodowy Spis Powszechny

Mieszkańcu, dowiedz się, na co idą Twoje pieniądze

Filmy:

Sprawozdanie Burmistrza Miasta Sanoka z działalności między sesjami 27.04.2021r.
Konferencja prasowa 10.11.2020r.
Konferencja prasowa 12.03.2020r.
Powitanie burmistrza - I SanockieForum Gospodarcze (07.11.2019)
Jarmark Ikon 2020r."
Modernizacja stadionu "Wierchy":