• en
  • de
  • fr
  • pl
  • kontrast

Nocna ślizgawka na zakończenie ferii

Dodano: 27-01-2020

MOSiR w Sanoku na zakończenie ferii zorganizował trzygodzinną nocną ślizgawkę na Torze Lodowym. Dodatkowo czas na ślizgawce urozmaicała muzyka taneczna od lat 80. do współczesnych. Pomysł ten spotkał się z dużym zainteresowaniem mieszkańców Sanoka i okolic oraz osób przebywających w naszym mieście podczas ferii. Z toru skorzystało ponad 1000 osób w wieku od kilku do kilkudziesięciu lat.  

Tor Lodowy na Błoniach jest jednym z czterech działających sztucznych torów łyżwiarskich w Polsce. Na Torze odbywają się zawody w łyżwiarstwie szybkim, także o charakterze ogólnopolskim. W okresie letnim tor służy do jazdy na wrotkach. W trakcie ślizgawek czynna jest wypożyczalnia łyżew, kasków oraz chodzików do nauki jazdy. Kasy otwierane są pół godziny przed rozpoczęciem ślizgawek. Pasjonatów łyżew zapraszamy również na lodowisko mieszczące się na Arenie Sanok. Choć na Podkarpaciu ferie się skończyły, to przebywają w Sanoku dzieci i młodzież z innych regionów Polski, gdzie ferie dopiero się rozpoczynają. Zapraszamy na Tor Lodowy miłośników sportów zimowych, zaś tych, którzy się jeszcze przekonali, zachęcamy, by korzystając ze sprzyjającej pogody, spróbowali swoich sił w jeździe na łyżwach.

fot. Tomasz Sowa

 

 

Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność Gminy Miasta Sanoka i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019r. poz.1231). Zawartość serwisu WWW nie może być reprodukowana, rozpowszechniana ani publikowana, chyba że właściciel serwisu wyrazi na to uprzednią pisemną zgodę, z wyłączeniem wykorzystania dla celów niekomercyjnych i dla użytku osobistego.

SanOK
BIP SANOK

PIT

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Filmy:

Sprawozdanie Burmistrza Miasta Sanoka z działalności między sesjami 27.08.2020r.
Podpisanie Listu Intencyjnego 18.06.2020r.
Konferencja prasowa 12.03.2020r.
Powitanie burmistrza - I SanockieForum Gospodarcze (07.11.2019)
Testy oświetlenia "Wierchy"
Modernizacja stadionu "Wierchy":