• en
  • de
  • fr
  • pl
  • kontrast

Obchody Święta Niepodległości w reżimie sanitarnym

Dodano: 07-11-2020

Zbliża się Święto Niepodległości. W tym roku ze względu na panującą sytuację, wzrost zakażeń w naszym powiecie i regionie, w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców, obchody będą miały skromniejszy charakter niż w latach ubiegłych.

O godz. 11.00 w kościele pw. Przemienienia Pańskiego odbędzie się msza św. w intencji Ojczyzny i Poległych, transmitowana on-line. Od godz. 9.30 do 10.30 przy pomnikach „Tadeusza Kościuszki” oraz „Synom Ziemi Sanockiej Poległym i Pomordowanym” wartę będą trzymać harcerze. W tym czasie delegacje mogą składać kwiaty przed pomnikami. Po mszy św. harcerze przez godzinę będą pełnić wartę przy Krzyżu „Golgota Wschodu”. W imieniu mieszkańców kwiaty i znicze przed pomnikami złożą burmistrz miasta Sanoka wraz z przewodniczącym Rady Miasta. Prosimy, by to symboliczne oddawanie hołdu Poległym odbywało się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Zachęcamy, by w tym dniu dać wyraz naszej patriotycznej postawie poprzez wywieszenie flagi, odśpiewanie hymnu, czy uczestnictwo w wydarzeniach transmitowanych on-line i w telewizji.

Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność Gminy Miasta Sanoka i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019r. poz.1231). Zawartość serwisu WWW nie może być reprodukowana, rozpowszechniana ani publikowana, chyba że właściciel serwisu wyrazi na to uprzednią pisemną zgodę, z wyłączeniem wykorzystania dla celów niekomercyjnych i dla użytku osobistego.

SanOK
BIP SANOK

PIT

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Filmy:

Sprawozdanie Burmistrza Miasta Sanoka z działalności między sesjami 24.09.2020r.
Konferencja prasowa 10.11.2020r.
Konferencja prasowa 12.03.2020r.
Powitanie burmistrza - I SanockieForum Gospodarcze (07.11.2019)
Jarmark Ikon 2020r."
Modernizacja stadionu "Wierchy":