• en
  • de
  • fr
  • pl
  • kontrast

Pakiet nieodpłatnych badań Profilaktyka 40 PLUS

Dodano: 06-07-2021
Profilaktyka 40 PLUS to program opracowany przez Ministerstwo Zdrowia, mający na celu zwiększenie badań profilaktycznych wśród osób powyżej 40. roku życia, a jednocześnie przyspieszenie procesu diagnostycznego.

Realizacja programu rozpoczęła się 1 lipca br. Każdy Polak, który w danym roku kończy 40 lat, będzie mieć dostęp do pakietu bezpłatnych badań diagnostycznych. Będzie mógł je wykonać w wyznaczonych placówkach. Należy wypełnić ankietę w Internetowym Koncie Pacjenta (IKP). Po jej uzupełnieniu otrzymamy e-skierowanie na pakiet badań. Po uzyskaniu e-skierowania możemy zapisać się na badania w placówce, która realizuje program. Lista placówek znajduje się TUTAJ. Osoby, które nie korzystają z IKP, będą mogły zapisać się na badania w ramach programu za pośrednictwem infolinii Domowej Opieki Medycznej. Więcej informacji na stronie: Ministerstwa Zdrowia.

Materiał nadesłany

Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność Gminy Miasta Sanoka i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019r. poz.1231). Zawartość serwisu WWW nie może być reprodukowana, rozpowszechniana ani publikowana, chyba że właściciel serwisu wyrazi na to uprzednią pisemną zgodę, z wyłączeniem wykorzystania dla celów niekomercyjnych i dla użytku osobistego.

SanOK
BIP SANOK

PIT

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Narodowy Spis Powszechny

Mieszkańcu, dowiedz się, na co idą Twoje pieniądze

Filmy:

Prezentacja Raportu o Stanie Gminy za 2020r. 06.07.2021r.
Konferencja prasowa 10.11.2020r.
Konferencja prasowa 12.03.2020r.
Powitanie burmistrza - I SanockieForum Gospodarcze (07.11.2019)
Jarmark Ikon 2020r."
Modernizacja stadionu "Wierchy":