• en
  • de
  • fr
  • pl
  • kontrast

Pierwsze trzy autobusy dla Sanoka

Dodano: 29-04-2019

Pierwsze trzy autobusy, zamówione w Autosanie w ramach projektu MOF obejmującego budowę wielofunkcyjnego dworca przy ul. Lipińskiego w Sanoku, zostały dziś, 29 kwietnia, odebrane przez SPGK.

Autobusy prezentują się imponująco – powiedział burmistrz Tomasz Matuszewski, asystujący przy procedurze odbioru. – Długo na nie czekaliśmy, to prawda, ale było warto. Są nowoczesne, wyposażone w rozmaite elektroniczne czujniki, z całą pewnością wygodne dla pasażerów i bezpieczne. Cieszę się bardzo i gratuluję pracownikom zakładu takiego efektu. Nie ukrywam, że były momenty, kiedy obawiałem się o los projektu, ale dziś nabrałem przekonania, że Autosan wywiąże się ze zobowiązań wobec Miasta. Teraz czekamy na kolejne autobusy, które sanoczanie będą mieli do swojej dyspozycji zaraz po oficjalnym otwarciu dworca. Uroczystość otwarcia zaplanowaliśmy na 23 maja. Autobusy są wygodne, wewnątrz pięknie wykończone, wyposażone w wiele urządzeń usprawniających podróżowanie – takie, jak chociażby czytniki kart płatniczych. Zachwyca kolorystyka – nawiązująca do herbu Sanoka. Na mnie zrobiła jak najlepsze wrażenie, ale myślę, że nawet najlepiej zrobione fotografie nie oddają w pełni elegancji nowych pojazdów, trzeba je po prostu zobaczyć. Otrzymaliśmy od Autosanu towar z najwyższej półki.

Projekt, w ramach którego Gmina Miasta Sanoka zamówiła w Autosanie, na drodze przetargu, 11 niskoemisyjnych autobusów, to „Wdrożenie zintegrowanego systemu niskiej emisji w ramach systemu transportu w MOF Sanok – Lesko”.

SanOK
BIP SANOK

PIT

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Filmy:

Sprawozdanie Burmistrza Miasta Sanoka z działalności między sesjami 28.05.2020r.
Konferencja prasowa 12.03.2020r.
Sprawozdanie z działalności Burmistrza między Sesjami (27.02.2020)
Powitanie burmistrza - I SanockieForum Gospodarcze (07.11.2019)
Testy oświetlenia "Wierchy"
Konferencja prasowa 21.01.2020r.:
Modernizacja stadionu "Wierchy":