• en
  • de
  • fr
  • pl
  • kontrast

Podpisanie porozumienia przez Autosan

Dodano: 03-10-2019

W siedzibie Autosanu 3 października w Sanoku odbyło się uroczyste podpisanie porozumienia o współpracy w obszarze rozwoju elektromobilności między: Autosanem sp. z o.o., Polską Grupą Zbrojeniową, Polską Grupą Energetyczną, Polską Energią (Tauron) i Grupą Energetyczną Centrum (Enea). Władze samorządowe Sanoka reprezentował skarbnik Miasta Bogdan Florek.

Prezes zarządu Eugeniusz Szymonik po przywitaniu zaproszonych gości, podkreślił doniosłość tego wydarzenia, które ma wpłynąć na poprawę funkcjonowania transportu zbiorowego w oparciu o nowe technologie i wykorzystanie paliw alternatywnych. Porozumienie między spółkami ma na celu pobudzenie rozwoju elektromobilności poprzez rozbudowę infrastruktury zasilania pojazdów elektrycznych. Po podpisaniu stosownych dokumentów zaproszeni goście mieli możliwość zwiedzić zakład oraz przejechać się autobusem elektrycznym.

 

Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność Gminy Miasta Sanoka i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019r. poz.1231). Zawartość serwisu WWW nie może być reprodukowana, rozpowszechniana ani publikowana, chyba że właściciel serwisu wyrazi na to uprzednią pisemną zgodę, z wyłączeniem wykorzystania dla celów niekomercyjnych i dla użytku osobistego.

 

SanOK
BIP SANOK

PIT

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Filmy:

Konferencja prasowa 05.02.2020r.
Sprawozdanie z działalności Burmistrza między Sesjami (30.01.2020)
Powitanie burmistrza - I SanockieForum Gospodarcze (07.11.2019)
Testy oświetlenia "Wierchy"
Konferencja prasowa 21.01.2020r.:
Modernizacja stadionu "Wierchy":