• en
  • de
  • fr
  • pl
  • kontrast

Pojedynek na „padach”

Dodano: 02-10-2018

„Galeria Posada” była miejscem ósmej edycji „Sanockiej Olimpiady na Padzie”. 32 uczestników rywalizowało w turnieju „FIFA18” pod patronatem Burmistrza Sanoka Tadeusza Pióro. Gospodarz miasta wziął także udział w ceremonii wręczenia pucharów i medali, która miała miejsce po zakończeniu zawodów, w sobotę, 29 września br.

Nagrodami głównymi były puchary i vouchery na nową grę „Fifa19”, ufundowane przez burmistrza miasta. Pierwsza trójka odebrała sportowe, firmowe koszulki ufundowane przez sklep „Sportbrand”. Bony powędrowały do zwycięzcy, najlepszego strzelca turnieju i zawodnika, który stracił najwięcej bramek w zawodach. Z kolei restauracja Royal Palace podarowała vouchery dla osób, które zajęły trzecie i czwarte miejsce w turnieju. Kolejny raz „Sanocką Olimpiadę na Padzie” wsparł sklep „Sferis”. Dziękujemy fundatorom nagród a także gospodarzowi miejsca – Intermarche, które zaopatrzyło zawodników i kibiców w przekąski oraz napoje.

SanOK
BIP SANOK

PIT

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Filmy:

Sprawozdanie z działalności burmistrza między Sesjami (28.03.19)
"Lodowa Baśń" w Arenie Sanok
Testy oświetlenia "Wierchy"
Konferencja prasowa 11 marca 2019r.:
Modernizacja stadionu "Wierchy":